Covid-19 sasirgušais braucis autobusā Rīga-Talsi-Ventspils un Ventspils-Rīga

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 7.februārī braucis autobusā Rīga-Talsi-Ventspils un Ventspils-Rīga, informēja SPKC.

Sasirgušais plkst.10.02 no Popes līdz Ventspils autoostai braucis ar AS "Norma" autobusu Rīga-Talsi-Ventspils ar reisa numuru 7955, savukārt plkst.13.10 braucis atpakaļ līdz Popei ar AS "Norma" autobusu Ventspils-Rīga ar reisa numuru 7955.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par nonākšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, var savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Vienlaikus līdz 6.aprīlim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi - akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citi, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Uz augšu
Back