Covid-19 sasirgušie braukuši autobusos uz Ādažiem un Salaspili

AS "Rīgas starptautiskā autoosta" teritorija. FOTO: Evija Trifanova/LETA

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, no 4.februāra līdz 6.februārim braucis ar autobusu Salaspils-Rīga un atpakaļ ar autobusu Rīga-Salaspils, informēja SPKC.

Sasirgušais 4.februārī plkst.8.45 braucis autobusā SIA "Galss Buss" ar reisa numuru 6317 līdz Rīgai un 6.februārī plkst.19 braucis atpakaļ ar SIA "Galss Buss" autobusu Rīga-Salaspils ar reisa numuru 6317 līdz Salaspilij.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

Covid-19 sasirgušais braucis autobusā Ādaži-Rīga

Rīga, 12.febr., LETA. Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 12.februārī braucis autobusā Ādaži-Rīga, aģentūru LETA informēja SPKC.

Sasirgušais plkst.5.58 braucis SIA "Sabiedriskais autobuss" autobusā Ādaži-Rīga ar reisa numuru 6821 līdz Rīgai.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par nonākšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, var savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Vienlaikus līdz 6.aprīlim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi - akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citi, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Uz augšu
Back