Par pulcēšanās aizlieguma neievērošanu tiesnesei Sladzevskai izsaka rājienu

Ilustratīvs foto. FOTO: G-Stock Studio, Shutterstock.

Par pulcēšanās aizlieguma pārkāpšanu gadu mijā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesnesei Ievai Sladzevskai izteikts rājiens.

Lēmumu tiesnese var pārsūdzēt disciplinārtiesā.

Savukārt Sladzevskas dzīvesbiedra, prokurora Renāra Sladzevska rīcību vērtējusi prokuroru atestācijas komisija, bet gala lēmums vēl nav pieņemts, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.

LTV raidījums iepriekš, atsaucoties uz Valsts policijas iepriekš ziņoto, vēstīja, ka Vecgada vakarā viesu namā "Brūveri" Siguldas tuvumā laikā, kad valstī sākās komandantstunda, noticis nelegāls pasākums, kurā piedalījās arī Sladzevska kopā ar savu dzīvesbiedru prokuroru Renāru Sladzevski.

Pasākuma organizētājs bijis reliģiskās draudzes "Kristus pasaulei" līderis Mārcis Jencītis, bet viesi - draudzes locekļi.

Pati Sladzevska nožēlo, ka gadu mijā pieļāvusi pulcēšanās aizlieguma pārkāpšanu. "Iepriekš esmu bijusi šajā viesu namā un zināju, ka tur ir liela teritorija ar vairākām atsevišķām mājiņām. Mēs ar vīru paši to nerezervējām, bet paļāvāmies, ka cilvēks, kurš to pieteica, būs rezervējis katrai mājsaimniecībai savu namiņu. Nebiju iecerējusi pulcēties ar citām personām vienā viesu nama ēkā," iepriekš atzina tiesnese.

Viņa pavēstīja, ka bija plānojusi uzturēties ar vīru atsevišķā namiņā un nākamajā dienā doties uz Siguldas dabas takām, bet, ierodoties viesu namā, konstatēja, ka rezervēta ir tikai viena viesu nama ēka.

"Dažas minūtes pēc mūsu ierašanās atbrauca policija. Atzīstu, ka esmu vainīga, jo nepārliecinājos par to, vai manai ģimenei ir rezervēts atsevišķs namiņš. Es nožēloju izdarīto, atvainojos par savu rīcību un turpmāk šādus pārkāpumus nepieļaušu," uzsvēra Sladzevska.

Uz augšu
Back