S, 10.12.2022.

Jaunais Subaru Outback ieradies Latvijā

Jaunais Subaru Outback ieradies Latvijā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums no TV Auto ziņām

Visiem zināmā situācija neļauj rīkot jaunu auto prezentācijas autosalonos. Bet, ai, kā vajadzētu! Jauns Subaru Outback taču neiznāk katru dienu!

Šāda laime gadās vien vidēji sešos gados, tāpēc TV Auto ziņas viesojās Subaru dīlera Ad Rem Auto autosalonā, kur apskatīja nevis vienu, bet uzreiz veselus trīs dažādus sestās paaudzes Subaru Outback.

Uzreiz redzams, ka Subaru apņēmies paplašināt Outback pircēju loku, vairāk piesaistot aktīvās atpūtas cienītājus.

Jaunais Outback ražots uz pavisam jaunas platformas, tāpēc ir lielāks un augstāks. Automašīnas klīrenss paaugstināts līdz 21,3 cm.

Outback ir izturīgāka šasija un paplašinātas EyeSight aktīvās drošības sistēmas funkcijas. Jauno multimediju ekrānu uzreiz pamana ikviens, kas nokļūst pie jaunā Outback stūres. Vertikālais, skārienjutīgais ekrāns aizņem visu viduskonsoli. Lai gan uz ekrānu pārcelta arī klimata sistēmas vadība, Subaru saglabājis atsevišķus tiešās piekļuves taustiņus - kaut arī nu jau zīmētus.

Foto: Ekrānuzņēmums no TV Auto ziņām

Iepriekšējo Outback īpašniekiem jaunais modelis šķitīs pazīstams, tomēr te ir daudz kā jauna. Automašīna kļuvusi klusāka, mīkstāka, it īpaši braucot pa grants ceļu vai meža takām.

Tehniski Subaru Outback gan nav sevišķi mainījies. Tam ir pastāvīga visu riteņu piedziņa ar pamatīgām augsta profila riepām, 2,5 litru atmosfēriskais bokserdzinējs un variators.

Lai gan dzinēja jauda ir par pāris zirgspēkiem zemāka, griezes moments ir pieaudzis, tāpēc paātrinājums saglabājies iepriekšējā modeļa līmenī.

Foto: Ekrānuzņēmums no TV Auto ziņām
Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu