Traģēdija Beberbeķos: izjādes laikā zirgs klūp pār tīši pārvilktu trosi; dzīvnieks no gūtajām traumām miris

FOTO: Ekrānšāviņš

Prātam neaptverama traģēdija - tā 15. maija notikumus Beberbeķos apraksta Dārta Nikuļceva, kura ar draudzeni Santu bija devusies izjādē. Vienā no posmiem Santas zirgs klupis pār trosi, kas bija pārvilkta pāri ceļam, salaužot kāju. Gūtās traumas bija tik smagas, ka dzīvnieks bija jāiemidzina.

"Pats Dieviņš stāvējis klāt, ka Santa iztika bez nopietnām traumām, bet zirgu jau vairs neatgriezt," notikušo apraksta Dārta. "Tajā mirklī, kad notika kritiens, ceļa nomalē stāvēja gaišas krāsas Audi mašīna, kurā sēdēja jauna gadagājuma puisis ar meiteni. Puisis arī mums pienāca klāt apjautāties, vai mums viss ok. Tajās šausmās, kuras manas acis redzēja, tajās nenormālajās ciešanās es nespēju reaģēt adekvāti un piefiksēt, to, kā zirgs ar kāju, sadragātu lupatu lēveros, bradā pa mežu, sapinies tajā šņorē, un šos “varoņus”, kuriem pietika bezkaunības savākt pierādījumus un notīties, pat neizsaucot ātro palīdzību. Es atpinu zirgu no šņores un, kad gribēju uzfilmēt, tas puisis paķēra to striķi, iekāpa mašīnā un prom bija..."

Viņa norāda, ka pēdējā laikā aktuāls kļuvis Beberbeķu dabas parka jautājums, un notiek cīņa par to, lai cilvēki šī dabas parka teritorijā nebrauktu ar kvadracikliem un krosa motocikliem. Iespējams, lai cīnītos ar dabas parka postītājiem, šī trose pār ceļu tika pārvilkta, pieļauj Dārta.

Dārta lūdz atsaukties notikušā aculieciniekus, īpaši abus jauniešus, kas pārvietojās ar gaišas krāsas Audi.

Uz augšu
Back