Policisti uz ielas pamana aizdomīgu vīrieti un atklāj nomas elektroskrejriteņu zādzību

Ilustratīvs foto FOTO: fotokaleinar/Shutterstock

Valsts policijas darbinieki aizvadītajā nedēļā Rīgā uz ielas pamanījuši kādu aizdomīgu vīrieti, kas piesaistījis uzmanību ar tramīgu uzvedību. Veicot kratīšanu personas mājvietā, likumsargi atraduši divus zagtus nomas elektroskrejriteņus.  

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki, veicot operatīvos pasākumus, 8.jūnijā uz ielas pamanīja aizdomīgu vīrieti, kura uzvedība un darbības likumsargiem radīja aizdomas, ka šī persona, iespējams, ir veikusi mantisku noziegumu.

Likumsargi veica kratīšanu personas uzturēšanās vietā, kur tika atsavināti divi nomas skrejriteņi. Tika noskaidrots, ka persona abus braucamrīkus nozagusi, 1.jūnijā brīvi piekļūstot vienam braucamajam Rīgā, Mellužu ielā, bet 8. jūnijā otru nozagusi Pārdaugavā.

Saistībā ar notikušo tika sākts kriminālprocess, kas kvalificēts pēc Krimināllikuma 180. panta, proti, par zādzību nelielā apmērā, un pēc 185. panta, proti, mantas tīša iznīcināšana un bojāšana.

Aizvadītajā trešdienā, 9. jūnijā, tiesa 1981.gadā dzimušajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Jāpiebilst, ka aizturētā persona jau iepriekš vairākkārtīgi ir nonākusi policijas redzeslokā: par zādzību ar iekļūšanu, par mantas tīšu bojāšanu un par zādzībām nelielā apmērā. Kopumā vīrietis ir sodīts desmit reižu.

Uz augšu
Back