Pusaudzis nozog Lamborghini, bet saimnieks viņu uz motorollera panāk un nodod policistiem

FOTO: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Pamatīgās nepatikšanās iekūlies kāds 14 gadus vecs jaunietis, kad Maiami nozaga Lamborghini Urus, bet ātri vien tika apcietināts un tagad gaida tiesas spriedumu. 

Maiami iedzīvotājs Kriss Sanders bija savās mājās, kad negaidīti izdzirdēja ierēcamies sava 200 000 ASV dolārus vērtā Lamborghini dzinēju. Pieejot pie loga, viņš konstatēja, ka kāds nelietis ir iekāpis viņa mašīnā un dodas prom. Sekoja zvans policijai, tomēr negaidot palīgu ierašanos, Sanders sēdās uz sava motorollera un devās noziedzniekam pa pēdām.

Lai gan tansportlīdzekļu veiktspēja un dinamika nav salīdzināma, vīrietim paveicās automobili jau pēc neilga laika atrast. Tikai dažus kvartālus no nozieguma vietas Lamborghini stāvēja pamests ielas malā. 

FOTO: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Apkaimes novērošanas kameru video redzams, kā no mašīnas izkāpj vēlāk aizturētais jaunietis un aizskrien nezināmā virzienā. Tomēr viņa notveršana īpašas grūtības nesagādāja, jo pusaudzis kādam vietējam iedzīvotājam bija pasūdzējies, ka tikko nozadzis auto, esot bez tiesībām, nemākot braukt un tagad nezinot, ko darīt.  

Tikai mirkli vēlāk rajonā ieradās policisti, kuri 14 gadus veco zagli arestēja. 

Lamborghini Urus ir Santagatas ražotāja pirmais krosovers, kam ir virkne radinieku Volkswagen grupā, tai skaitā Audi RS Q8. Mašīnai uzstādīts 4 litru V8 Biturbo dzinējs ar 650 zirgspēkiem un 850 Nm, un tie dod iespēju masīvajam spēkratam 100 km/h sasniegt zibenīgās 3,6 sekundēs. 

Uz augšu
Back