T, 17.08.2022.

Video ⟩ Ventspils novadā "iekrīt" motobraucējs, kurš pasažieri ved ar 204 km/h

TVNET Auto
Ventspils novadā "iekrīt" motobraucējs, kurš pasažieri ved ar 204 km/h
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6
Foto: Valsts policija

Aizvadītajā piektdienā jau pēc saulrieta kāds pārdrošs motobraucējs uz Ventspils šosejas bija izlēmis braukt krietni ātāk nekā atļauts un 90 km/h vietā traucās ar 204 km/h. Turklāt viņš uz motocikla nebija viens, bet gan veda arī kādu sievieti. 

Kā TVNET informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, aizvadītās nedēļas nogalē, 18.jūnijā pulksten 23:07 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas no Liepājas, sniedzot atbalstu kolēģiem Ventspilī, patrulēja Ventspils novada Tārgales pagastā un uz autoceļa Rīga-Ventspils fiksēja motocikla vadītāju, kurš atļauto 90 km/h vietā pārvietojās ar 204 kilometriem stundā, ātrumu pārsniedzot par 114 kilometriem stundā.

Vīrietis uz motocikla pārvadāja arī pasažieri, pakļaujot briesmām ne tikai sevi, bet arī sievieti.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Norādām, ka Valsts policijas radaram ir opcija fiksēt pirmo braucēju vai arī ātrāko no visiem. Šajā gadījumā bija izslēgta iespēja, ka tiek fiksēts ātrākais no ātrumpārkapējiem, tāpēc tika konstatēts pirmais braucējs ar pasažieri, kurš pārvietojās ar 204 kilometriem stundā.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu