S, 23.09.2023.

Mūrniece sašutusi par diplomātu izdarībām pie viņas vadītās viesnīcas

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 23
Foto: Facebook/Linda Mūrniece

Kaudzēm tukšu stāvvietu, tomēr auto ar diplomātisko numura zīmi novietots tieši vietā, kur tas ir ar dzelteno līniju ir aizliegts. Tāda aina bija vērojama pie viesnīcas pretī Brīvības piemineklim.

"Visapkārt daudz tukšu stāvvietu. Bet stāv tieši tur, kur nedrīkst. Diplomātiskie numuri laikam rada sajūtu, ka likumi attiecas uz citiem. Ne diplomātiem svešā valstī," ar ierakstu savā Facebook kontā sašutumu par kāda diplomātiskā transportlīdzekļa vadītāja pārkāpumu pauž kādreizējā iekšlietu ministre, šobrīd uzņēmēja, Linda Mūrniece.

Viņas publicētajos attēlos redzams Toyota Avensis, kas novietots līdzās četru zvaigžņu viesnīcai "Roma", tieši pirms ceļa zīmes, ar ko norādīts stāvēšanai paredzētās zonas sākums un auto novietošana aizliegta ar dzeltenu līniju.

Bijušais Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš tikmēr ar komentāru iesaka, ko šādās situācijās darīt: "Foto + ziņojums ĀM, kura savukārt nosūta Notu vēstniecībai kurai pieder transports un konkrētā transporta līdzekļa lietotājam būs ne visai omulīgi !!! [😊] Bet CP jau faktiski ir iznīcināts tāpēc tādi gadījumi nebūs retums !"

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 23

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu