T, 17.08.2022.

Video ⟩ Pusaudzis meitenēm sagādā neaizmirstamu piedzīvojumu, Rīgā bēgot no policijas ar 192 km/h

Pusaudzis meitenēm sagādā neaizmirstamu piedzīvojumu, Rīgā bēgot no policijas ar 192 km/h
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 23
Foto: Valsts policija

Dramatiski notikumi naktī uz sestdienu risinājās galvaspilsētas centrā, kur kāds 16 gadus vecs autobraucējs ievērojami pārsniedza ātrumu, aicinājumu apstāties ignorēja un, spiežot pedāli vēl spēcīgāk, vienā no bēgšanas epizodēm sasniedza pat 192 km/h ātrumu. Jāteic gan, ka bēgšana nebija ilga, jo vienā no Āgenskalna klusajām ieliņām auto pēc apstāšanās aizdegās.

Naktī uz sestdienu, 17. jūliju, pulksten 2:25 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona likumsargi, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, 11. novembra krastmalā Rīgā fiksēja kādu autovadītāju, kurš apdzīvotā vietā krietni pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu un brauca ar 145 km/h.

Steidzīgais autovadītājs, ieraugot policijas automašīnu, negrasījās savu automašīnu apturēt, bet palielināja braukšanas ātrumu un no 11. novembra krastmalas

devās pāri Akmens tiltam, “Mercedes-Benz” automobilim sasniedzot pat 192 km/h jeb atļauto braukšanas ātrumu pārsniedzot par 142 km/h. 

Vien trīs minūtes vēlāk, pulksten 02:28, kad autovadītājs jau bija pārkāpis vairākus būtiskus ceļu satiksmes noteikumus, viņš pēkšņi nolēma automašīnu apturēt kādā Āgenskalna mikrorajona šķērsielā. Operatīvi reaģējot, Ceļu policijas bataljona likumsargi sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljona darbiniekiem turpat netālu no automašīnas apturēja arī vadītāju, kurš bija vēlējies pamest notikuma vietu. Tika noskaidrots, ka automašīnu vadīja pusaudzis, kurš, vecākiem nezinot, bija paņēmis viņu transportlīdzekli. Tāpat automašīnā atradās vēl četri pasažieri. Jāatzīmē, ka automašīnas vadītājs nebija lietojis grādīgos dzērienus.

Neilgi pēc tam, kad vadītājs savu spēkratu bija atstājis pamestu, sāka dūmot automašīnas motortelpa, kas jau pēc brīža sāka dega ar atklātu liesmu. Notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, lai likvidētu degšanu. Cietušo šajā situācijā nav.

Foto: Valsts policija

Jaunietim par pārkāpumiem un piedzīvojumu, kas ātri vien pārtapa pārdzīvojumā, sākti trīs administratīvo pārkāpuma procesi – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, braukšanu bez autovadītāja tiesībām un krustojuma šķērsošanu pie sarkanā gaismas signāla.

Pusaudzim kopā ar vecākiem būs jāierodas uz lietas izskatīšanu par pieņemto lēmumu.

Valsts policija uzsver – šāda rīcība ir klaja bezatbildība gan pret savu, gan līdzcilvēku drošību! Aicinām autovadītājus izturēties atbildīgi – nebraukt pārgalvīgi un bezatbildīgi, tādējādi paglābjoties no nepatīkamām sekām!

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu