Aizdomās par Bezzubova slepkavību policija meklē attēlos redzamos vīriešus

Ivans Agapitovs un Deniss Koņaškins FOTO: Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes lietvedībā atrodas kriminālprocess par Romāna Bezzubova tīšu prettiesisku nonāvēšanu sevišķi pastiprinošos apstākļos, organizētā grupā, lietojot šaujamieročus, kas tika izdarīta 2021. gada 14. aprīlī Gunāra Astras ielā 8b, Rīgā.

Valsts policija aizdomās par slepkavības izdarīšanu meklē attēlos redzamos vīriešus - 1967. gadā dzimušo Ivanu Agapitovu un 1975. gadā dzimušo Denisu Koņaškinu.

FOTO: Valsts policija. Deniss Koņaškins.

Gadījumā, ja atpazīstat kādu no attēlos redzamajiem vīriešiem un ir zināma viņu atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, kas var noderēt izmeklēšanā, aicinām nekavējoties zvanīt Valsts policijai pa tālruņa numuru 28601498 vai rakstīt e-pastu: kipinfo21@vp.gov.lv. Aicinām nepalikt vienaldzīgiem un ziņot. Anonimitāte ir garantēta.

FOTO: Valsts policija. Ivans Agapitovs

Valsts policija aicina arī pašus meklēšanā izsludinātos vīriešus labprātīgi pieteikties policijā.

Valsts policija brīdina – personas var būt bīstamas un, iespējams, bruņotas, tāpēc aicinām šīs personas nemēģināt aizturēt pašiem, bet gan nekavējoties zvanīt policijai!

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā

Jau vēstīts, ka Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna.

Saistībā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu šobrīd ir aizturētas un apcietinātas vairākas personas, tomēr policija uzsver, ka turpinās darbs, lai noskaidrotu visas iespējamās personas, kas iesaistītas minētā nozieguma pastrādāšanā.

Kriminālprocesa izmeklēšanas laikā Valsts policija sadarbojas un veic informācijas apmaiņu ar Krievijas un Baltkrievijas tiesībsargājošām iestādēm, kā arī Eiropolu. 

Bezzubovs bija bijušais futbolists, kurš karjeras laikā spēlēja klubos "Policijas FK" (vēlāk - PFK/"Daugava"), "Jūrmala", Kuldīgas "Venta" un "Jūrmala-VV" Latvijā, kā arī Albānijas vienībā Balši "Bylis". Viņš savulaik pārstāvēja arī Latvijas jaunatnes izlases.

Pēc karjeras beigām Bezzubovs strādāja par futbola aģentu un vadīja aģentūru "BR-Sport Agency". Aģentūras esošo un bijušo klientu lokā bija tādi spēlētāji kā Vitālijs Jagodinskis, Aleksejs Grjaznovs, Jānis Grīnbergs, Vladislavs Soloveičiks, Bogdans Samoilovs, Vladislavs Gabovs, Aleksandrs Fertovs, Andrejs Kožuhars un Mikola Musolitins. Latvijas Futbola federācija Bezzubovu raksturoja kā futbola vidē aktīvu un labi zināmu cilvēku ar plašu kontaktu loku.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka Bezzubovam ar Viktoriju Mogiļeviču pieder SIA "BR-sport agency". Uzņēmums 2019.gadā apgrozīja 1750 eiro un strādāja ar 7688 eiro zaudējumiem. Informācija par pagājušo gadu nav pieejama. Uzņēmuma juridiskā adrese ir netālu no nozieguma vietas Purvciemā.

Saistībā ar Bezzubova noslepkavošanu meklēto Agapitovu kolēģis sporta klubā neesot saticis mēnešiem

Ivanu Agapitovu, kuru Valsts policija (VP) meklē saistībā ar aizdomām par futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības izdarīšanu, viņa kolēģis Jevgēnijs Borisovs sporta klubā "Wrestling Spirit" neesot saticis vairākus mēnešus.

Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem Borisovs un Agapitovs ir sporta kluba līdzdibinātāji. Borisovs aģentūrai LETA apstiprināja,

ka VP izplatītajā fotogrāfijā ir redzams tieši viņa kolēģis no sporta kluba.

Par Bezzubova slepkavību Borisovs esot dzirdējis, taču neticot, ka Agapitovs ar to varētu būt saistīts. "Viņš nav slepkava. Ivans ir lielisks cilvēks," sacīja Borisovs, piebilstot, ka policijas izplatītā informācija viņu pārsteigusi.

Vienlaikus Borisovs atzina, ka jau vairākus mēnešus telefoniski nevar sazināties ar Agapitovu, jo viņa telefons ir izslēgts. Savukārt pēdējo reizi abi satikušies ziemā.

"Firmas.lv" dati liecina, ka Agapitovam 2019.gadā piederēja arī SIA "EmmeTT".

Par otru policijas meklēto personu - Denisu Koņaškinu - publiski plaša informācija nav pieejama, vienīgi kāds 1975.gadā dzimis Deniss Koņaškins 2019.gada beigās pie notāres Rīgā ir noslēdzis laulības līgumu par visas mantas šķirtību.

Uz augšu
Back