Video Bēgot no policijas, motocikla vadītājs traucas ar ātrumu 203 km/h (4)

LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Unsplash/Jusdevoyage. LETA. TVNET kolāža

Šomēnes kāds motocikla vadītājs Zemgalē, bēgot no policijas, attīstījis transportlīdzekļa ātrumu līdz 203 kilometriem stundā (km/h), informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Piektdien, 13.augustā, Aizkraukles iecirkņa Patruļpolicijas darbinieki veica darba pienākumus, kad uz ceļa Vecumnieki-Nereta-Subate, ārpus apdzīvotas vietas braucot ar ātrumu 121 km/h, dienesta automašīnu apdzina kāds motocikla vadītājs.

Policisti, izmantojot dienesta transportlīdzekļa speciālās skaņas un gaismas signāla bākugunis, kā arī skaļruni, vairākkārt izteica prasību apturēt motociklu, taču tā vadītājs ignorēja policijas darbinieku likumīgās prasības un turpināja bēgšanu. Tās laikā ārpus apdzīvotas vietas, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, motociklists brīžiem brauca ar ātrumu 203 km/h.

Pēc aptuveni 20 kilometriem motocikla vadītājs nolēma pārtraukt bēgšanu un apstājās ceļa malā. Likumsargi konstatēja, ka pie transportlīdzekļa stūres bija sēdies 2001.gadā dzimis jaunietis.

Viņš atzinās, ka sācis bēgšanu, jo viņam neesot atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.

Saistībā ar notikušo policijā tika sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi. Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu ir piemērots naudas sods 360 eiro un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību aizliegums uz sešiem mēnešiem. Par vairākkārtēju neapstāšanos pēc policijas darbinieka prasībām piemērots naudas sods 1200 eiro, kā arī atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem. Bet par transportlīdzekļa vadīšanu bez atbilstošas kategorijas vadīšanas tiesībām piemērots naudas sods 40 eiro.

Komentāri (4)CopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu