Jēkabpils novadā šobrīd attālināti mācās jau 23 klases

FOTO: Shutterstock

Jēkabpils novadā šobrīd attālināti mācās 23 klases, informē novada Izglītības pārvaldes vadītājs Juris Līcis. 

Viņš stāstīja, ka novadā ir skolas, kur visās klasēs mācības tiek nodrošinātas klātienē. Taču atklāto Covid-19 gadījumu dēļ attālināti pašlaik mācās 23 klases visā novadā.

Visvairāk šādu klašu - pa sešām - ir Jēkabpils 2.vidusskolā un Zasas vidusskolā. Pārējās skolās ir viena vai divas klases, kas mācās attālināti. Tāpat ir trīs pirmsskolas izglītības grupas, kas mācās mājās. Individuālā karantīna noteikta arī astoņiem skolēniem.

Līcis skaidroja, ka paralēli nodrošināt klātienes un neklātienes mācības vienai klasei neļauj pedagogu kapacitāte. Turklāt vakcinācijas aptvere skolēnu vidū ir zema, tāpēc klātienē varētu mācīties vien neliela daļa klases, pārējiem dodoties karantīnā un mācoties attālināti.

Daugavpilī attālināti mācās 18 klases, skaidroja pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilona Bohāne. Tāpat vairākām klasēm paralēli tiek nodrošinātas klātienes un attālinātās mācības.

Savukārt Ķekavas novadā Covid-19 saslimšanas gadījumi ir konstatēti divās izglītības iestādēs. Pašlaik novadā attālināti mācās trīs klases, aģentūru LETA informēja Ķekavas novada pašvaldība sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Vītoliņa.

Uz augšu
Back