Timrots skaidro: īsa, bet viltīga - tāda ir sarežģītākā trase Daugavas vidū

TVNET Auto
CopyLinkedIn Draugiem X
Enduro sacensības Zaķusalā
Enduro sacensības Zaķusalā Foto: Ekrānuzņēmums no video

Ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts nosaukums jau pietiekami skaidri vēsta, kāda ir tā ievirze. Par to var pārliecināties jaunākajā epizodē, kur vadītājs Pauls Timrots bija devies iepazīt vienu fantastiski sarežģītu enduro trasi, kas ierīkota pašā Daugavas vidū pie televīzijas torņa.

Runa šoreiz ir par vēl neredzētu un īpaši smagu enduro sacīksti – Red Bull Rough Ride, kas aizvadītajā nedēļas nogalē notika Daugavas vidū, pie Rīgas radio un televīzijas torņa.

Red Bull Rough Ride sacīkstē salīdzinoši īsā trasē ar baseiniem, tuneļiem, baļķiem, skaldītas malkas kaudzi un citiem šķēršļiem plecu pie pleca cīnās gan pasaules klases braucēji, gan amatieri.

Pauls ātri vien noskaidros, ka trases kabatas formāts ir mānīgs – visi braucēji ir bez elpas jau pēc pirmajiem apļiem, jo šķēršļu pārvarēšana prasa traku spēku un grūtākajā vietā pāri ragiem lido arī pasaules čempions. Savukārt gājēju tuneļa izbraukšana izskatās viegla tikai filmās un ir īpašs izaicinājums garāka auguma motobraucējiem.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu