"Latvijas pasts" vērš uzmanību uz jauna veida krāpnieku aktivitāti e-pastu vidē

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Pašlaik novērojama jauna veida krāpnieku aktivitāte e-pastu vidē, klientiem saņemot krāpnieciskas ziņas, kurās norādīts, ka sūtījums ir aizturēts un tiek aicināts veikt maksājumu, lai apstiprinātu sūtījuma piegādi, norāda AS "Latvijas pasts" pārstāvji.

Uzņēmumā skaidro, ka, saņemot aizdomīgas ziņas, nedrīkst vērt vaļā saiti, obligāti jāpārbauda sūtītāja e-pasta adrese un nekādā gadījumā nedrīkst nodot krāpniekiem savus personīgos datus.

"Latvijas pasta" e-pasta adrese un interneta vietnes vienmēr beidzas ar "pasts.lv" - viss cits var tikt uzskatīts par viltus ziņām, atzīmē pastā.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3200 darbinieku.

Uz augšu
Back