Ziemassvētku tirdziņi Āgenskalna tirgū decembra sestdienās un svētdienās

Egoiste
Ziemassvētku tirdziņi Āgenskalna tirgū decembra sestdienās un svētdienās
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Foto: Publicitātes foto

No 4. decembra Āgenskalna tirgus aicina uz Ziemassvētku tirdziņiem sestdienās un svētdienās, kur Latvijas zemnieki, mājražotāji un amatnieki iepriecinās ar izmeklētiem produktiem un visu nepieciešamo svētku sagaidīšanai. Papildus Ziemassvētku ieskaņā lielie tirgi notiks arī 23. un 24. decembrī (ceturtdien un piektdien).

Ko decembrī celt galdā un dāvināt citiem? Nedēļas nogalēs Āgenskalna tirgū atradīsiet bagātīgu tirgus labumu klāstu - bioloģiskus apelsīnus no Sicīlijas, irbeņu sulas un ekstraktus, kaņepju šokolādes, cbd eļļas, dzirkstošās bērzu sulas, olīveļļas no Krētas, visu veidu piparkūku mīklas (arī sāļās un vegāniskas), bezalkoholiskos ingvera dzērienus, kazas un aitas sierus, lauku krāsnī ceptu maizi, zāļu tējas un itāļu kakao, lauku kūkas, Āfrikas samus, priežu skuju hlorofilus, daudzveidīgus sīrupus un vēl! Amatnieki, dizaineri un krāmu tirgotāji sarūpēs īpašu un retu dāvanu izlasi - keramika, smalki adījumi, šampūnziepes, stikla un akmens rotas, dizaina maskas, sveces, senas grāmatas un lampas un citas interesantas lietas.

Aicinām ielūkoties arī pop-up veikalā Āgenskalna tirgus vēsturiskajā ēkā, kur visa mēneša garumā piedāvājumā būs dabīgas sveces un īpaši sarūpēti dāvanu komplekti no “Gardenia eco”. Savukārt agenskalnatirgus.lv palīdzēt nogādāt sveicienu kādam radiniekam vai uzklāt galdu – Āgenskalna tirgus interneta veikala klāstā atrodamas izmeklētas delikateses no visas Latvijas, kā arī Itālijas mazajiem ražotājiem.

Vienlaikus no 11. decembra sestdienās un svētdienās iesakām apmeklēt arī Kalnciema kvartālu, kur varēs nesteidzīgi iegādāties dāvanas, baudīt karstvīnu un vēlās brokastis ābeļdārzā, kā arī doties “Mākslas medībās” galerijā.

Darba laiki:

Āgenskalna tirgū Ziemassvētku tirdziņi visās decembra sestdienās un svētdienās, kā arī 23. decembrī un 24. decembrī plkst. 9.00–17.00. Tirgus norisinās arī darba dienās plkst. 9.00-17.00. Svētku dienā 25. decembrī tirgus būs slēgts.

Sveču pop-up veikals pirmdien-svētdien plkst. 11.00-18.00.

Interneta veikala agenskalnatirgus.lv tirgus pasūtījumu saņemšana 4 reizes nedēļā: otrdienās, ceturtdienās, piektdienās plkst. 15.00-18.00, sestdienās plkst. 11.00-13.00.

Āgenskalna tirgus darbosies “sarkanajā režīmā”, un tiks ievērotas visas atbilstošās epidemioloģiskās drošības prasības.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu