S, 28.01.2023.

Dienas kleita: Sāras Džesikas Pārkeres dūmakainais maigums

Egoiste
Dienas kleita: Sāras Džesikas Pārkeres dūmakainais maigums
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Reuters/ScanPix

HBO seriāla "Un tā tas laiks paiet" ("And Just Like That..."), kas ir franšīze populārā seriāla "Sekss un Lielpilsēta" turpinājumam, pirmizrādē galvenā varone Sāra Džesika Pārkere bija tērpusies apburošā "Oscar de la Renta" kleitā. 

Gaiši pelēkajai kleitai bija maigi rozā apakšsvārki un pieskaņots gaisīgs apmetnis ar dekoratīvu aizdari. Kājās Sārai kā ierasts bija ļoti augstu papēžu kurpes. 

Aktrises mati bija saņemti ciešā mezglā, bet grimā bija dūmakainas acu ēnas. 

Seriāla ilgi gaidītais turpinājums – jaunā desmit sēriju sezona vērojama arī Latvijā, "LMT Viedtelevīzijā" no 9. decembra.

Foto: AFP/SCANPIX
Foto: AFP/SCANPIX

Skatītāju iemīļotais seriāls aizsākās 1994. gadā, un līdz 2004. gadam tam uzņemtas sešas sezonas (kopumā 94 sērijas), stāstot par četrām draudzenēm Ņujorkā – Keriju Bredšovu (Sāra Džesika Pārkere), Mirandu Hobsu (Sintija Niksona), Samantu Džonsu (Kima Ketrela) un Šarloti Jorku (Kristīna Deivisa). Seriāls ir bagātīgi godalgots –54 Emmy nominācijas – iegūti septiņi apbalvojumi, un 24 Golden Globe nominācijas – iegūtas 8 godalgas.

Seriāls piedzīvoja arī divas filmu ekranizācijas - 2008. gadā tika uzņemta pirmā "Sekss un lielpilsēta" filma, kurai 2010. gadā sekoja tās otrā daļa (Sex and the City un Sex and the City 2). Šajās filmās piedalījās visas četras seriāla aktrises. Bija paredzēta arī trešā "Sekss un lielpilsēta" filma, taču Samantas lomas atveidotājas Kimas Ketrelas atteikuma dēļ tā netapa.

Foto: AFP/SCANPIX

Jaunajā sezonā uz ekrāniem atgriežas Pārkeres, Niksonas un Deivisas tēlotās varones – Kerija, Miranda un Šarlote, tomēr skatītājus šajā sezonā diemžēl nepriecēs iemīļotā un ekstravagantā Samanta Džonsa, norāda HBO pārstāvji. Arī jaunajā sezonā Kima Ketrela ir atteikusi dalību, taču, kā mierina seriāla veidotāji, Samantas tēls netiks aizstāts – kā ceturtā varone šajā sezonā uztverama pati notikuma vieta, dzīvīgā Ņujorkas pilsēta.

Seriālā parādīsies gan pavisam jauni, gan arī iepriekš nozīmīgi tēli – Bredšovas sapņu vīrietis Misters Lieliskais (Kriss Nots), Mirandas bērna tēvs Stīvs Breidijs (Deivids Eigenbergs), kā arī Šarlotes partneris Harijs Goldenblats (Evans Hendlers). Jaunās sezonas fokusā būs Kerijas, Mirandas un Šarlotes aizraujošā dzīve Ņujorkā, tagad varonēm esot jau piecdesmitgadīgām dāmām, kurām, tāpat kā iepriekš, dzīvē svarīgs ir sekss, mīlestība un draudzības saites. Interesanti arī tas, ka seriālā tiks atspoguļota pandēmija un tās ietekme uz sieviešu draudzību, jo tā ir bijusi neizbēgama pieredze mūsdienu metropoļu realitātē.

Foto: AFP/SCANPIX

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu