S, 10.06.2023.

Ugunsgrēkos Rīgā un Pāvilostā divi bojāgājušie

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Zane Bitere / LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Rīgā un Pāvilostā gājuši bojā divi cilvēki.

Trešdien plkst.22.41 glābēji steidzās uz izsaukumu Brūžu ielā Rīgā, kur trīsstāvu mājā dega istaba un starpstāvu pārsegumi 50 kvadrātmetru patībā.

Izmantojot glābšanas maskas, no piedūmotās ēkas tika izglābti pieci cilvēki. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Tāpat notikumā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots mediķiem.

Strādājot notikuma vietā, pie mediķiem vērsās arī viens ugunsdzēsējs, kurš pēc palīdzības saņemšanas darbu notikuma vietā turpināja.

Trešdien tika saņemts izsaukums arī Pāvilostā, kur divstāvu mājā dega otrā stāva dzīvoklis, starpstāvu pārsegums un sadzīves priekšmeti 65 kvadrātmetru platībā. Notikuma vietā tika atrasts viens bojāgājis cilvēks.

Trešdien glābēji steidzās uz arī izsaukumu Aptiekas ielā Rīgā, kur uz upes ledus atradās trīs nepilngadīgas personas. Glābšanas darbus nebija nepieciešams veikt. Ugunsdzēsēji glābēji veica pārrunas ar notikumā iesaistītām personām, atgādinot, ka atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami.

Tāpat trešdien VUGD saņēma informāciju, ka Krasta ielā Salacgrīvā grāvī, kas ietek Salacā, uz ūdens virsmas pamanīts nezināmas izcelsmes vielas plankums. Ugunsdzēsēji glābēji uzstādīja trīs absorbējošās bonas, un darbu notikuma vietā turpināja Valsts vides dienests.

Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 53 izsaukumus - 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu