Sv, 5.02.2023.

Marta vidū atsāksies Ķekavas veloceļa būvniecība; nocirtīs projektā paredzētos kokus

TVNET/LETA
Marta vidū atsāksies Ķekavas veloceļa būvniecība; nocirtīs projektā paredzētos kokus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Veloceliņš. Ilustratīvs foto
Veloceliņš. Ilustratīvs foto Foto: Evija Trifanova/LETA

Beidzoties tehnoloģiskajam pārtraukumam, marta otrajā nedēļā plānots atsāk Ķekavas veloceļa būvniecību, kā rezultātā tiks nocirsti projektā paredzētie koki, informē Ķekavas novada dome.

Viens no pirmajiem darbiem pēc būvdarbu atsākšanas un trases nospraušanas ir projektā paredzēto koku ciršana. Būvdarbu teritorijā tiks izvietotas ceļazīmes par būvdarbu norisi.

Jau ziņots, ka 2021. gada augustā noslēdzās Ķekavas veloceļa pirmā posma izbūves un asfaltēšanas darbi 400 metru garumā gar Bauskas šoseju no Rīgas ielas 1a Vimbukrogā līdz mājām "Annužas" Alejās.

Pērn, novembra sākumā, tika sākta pamattrases būvniecība no tirdzniecības centra "Liiba" Ķekavā līdz Katlakalnam - Pļavniekkalna ielas krustojumam ar Bauskas šoseju.

Būvdarbu laikā plānots izbūvēt 4,6 kilometru garu apvienoto gājēju ceļu un veloceļu ar asfaltbetona segumu 2,5 metru platumā, kā arī izbūvēt jaunu apgaismojumu.

Veloceļa būvniecību plānots pabeigt līdz 2022.gada 31.decembrim.

lānotā veloceliņa trase aptuveni 5,4 kilometru garumā daudzviet skar privātīpašumus un valsts AS "Latvijas Valsts ceļi" un AS "Sadales tīkls" atbildības zonu.

Lai paātrinātu šī veloceliņa izbūvi, veloceliņa darbi tika sadalīti vairākos īstenošanos posmos.

Pašvaldība 2021. un 2022.gadā savā budžetā projektam plānojusi aptuveni 184 000 eiro.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu