S, 13.08.2022.

“Narvesen” izvieto ziedojumu kastītes un aicina iedzīvotājus atbalstīt karā cietušos Ukrainas iedzīvotājus

TVNET
“Narvesen” izvieto ziedojumu kastītes un aicina iedzīvotājus atbalstīt karā cietušos Ukrainas iedzīvotājus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Lai atbalstītu karadarbībā cietušos Ukrainas cilvēkus, “Narvesen” tirdzniecības vietās Latvijā izvietotas ziedojumu kastītes, kā arī klientiem tiek piedāvāta iespēja ziedot pie kases ar maksājuma karti vai skaidru naudu. Tāpat arī, lai sniegtu savu atbalstu, SIA “Narvesen Baltija” kopā ar SIA “Preses Serviss” ziedojuši 10 000 eiro Sarkanajam Krustam.

“Mēs kategoriski iebilstam pret karu un postu, ko tas nes līdzi visās dzīves jomās – tās ir zaudētas dzīvības, sagrautas dzīves un milzīgi zaudējumi ekonomikai. Mēs nevaram izcīnīt Ukrainas cīņu, taču varam darīt visu, lai palīdzētu karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem, sniedzot savu atbalstu un palīdzību,” saka SIA “Narvesen Baltija” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Iedzīvotāju ziedojumi tiks novirzīti Sarkanajam Krustam, lai Ukrainas valsts un tās cilvēki spētu pēc iespējas ātrāk atgūties no karadarbības.

“Šobrīd svarīgs ir katrs atbalsts, pat šķietami visniecīgākais, jo varbūt tieši tas var izglābt kādu cilvēku vai palīdzēt pārciest šo grūto laiku. Palīdzība Ukrainai būs vajadzīga vēl ilgi – arī pēc kara, tāpēc finanšu ziedojumi šodien ir svarīgi, lai veidotu uzkrājumu nākotnei. Katrs ziedotais cents tiks izlietots tur, kur pēc tā būs vislielākā vajadzība: Ukrainā ar Starptautiskās Sarkanā Krusta komitejas starpniecību un tepat Latvijā, sniedzot atbalstu tiem, kas pametuši Ukrainu, dodoties bēgļu gaitās,” saka Uldis Līkops, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” ģenerālsekretārs.

Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness kustība ar vairāk nekā 160 gadus senu vēsturi. Tā, ievērojot humānisma pamatprincipu, sniedz palīdzību ikvienam, kuram tā ir nepieciešama. Kustībai ir nacionālās biedrības 192 valstīs, arī Latvijā. Sarkanā Krusta misija ir sociālās labklājības un starptautisko humanitāro tiesību ievērošanas veicināšana, un krīzēs vai ārkārtējās situācijās tā nereti ir pirmā palīdzības organizācija, kas rūpējas par to, lai cilvēki saņemtu pārtiku, medicīnisko palīdzību un pirmās nepieciešamības preces. Vairāk uzziniet www.redcross.lv.

SIA “Narvesen Baltija” ir daļa no uzņēmumu grupas “Reitan Convenience”, kas pārstāvēta Ziemeļeiropas valstīs un Baltijā ar tādiem zīmoliem kā “Narvesen”, “Caffeine”, “Pressbyrån”, “R-kiosk” un “7-Eleven”, Latvijā pārstāvot tādus uz vērtībām balstītus zīmolus kā “Narvesen”, “Caffeine” un “Preses Serviss”.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu