Izstādē Auto 2022 sola vairākus spilgtus jaunumus

Foto: Ekrānuzņēmums no TV Auto ziņām

No 29. aprīļa līdz 1. maijam izstāžu centrā Ķīpsala notiks izstāde Auto 2022. Tā notiks atvieglotos epidemioloģiskos apstākļos, tāpēc gaidāms ievērojams skatītāju pieplūdums. Latvijas autotirgotāji un pat reģionālie importētāji attiecīgi gatavojas lielajam pavasara notikumam.

Uvis Braunfelds, Autobrava pārdošanas nodaļas vadītājs: "Autobrava tiks pārstāvēta ar trīs stendiem. Vienā būs Cupra un Seat. Otrajā stendā būs FCA grupas produkti Alfa Romeo, Jeep un Fiat. Mēs parādīsim jauno Jeep Grand Cherokee L Amerikas versiju, jo Eiropas versija būs tikai rudenī. Ļoti ceram parādīt Alfa Romeo mazo SUV Tonale. Trešajā stendā būs Maserati superauto MC20 ar dzinēju, kas attīsta 630 ZS."

Jūs nepārklausījāties - Auto 2022 patiešām būs redzams īsts un aktuāls itāļu superauto. Degvielas cenu un valsts subsīdijas dēļ paredzams, ka liela interese būs par elektromobiļiem.

Uģis Dermanis, Skandi Motors pārstāvis: "Tas, kas ir aktuālākais, ir Hyundai Ioniq 5 pilnpiedziņas versijas. Tās būs arvien pieejamākas."

Kā atklāj Skandi Motors pārstāvis, Hyundai modeļu klāsts izstādē būs īpaši plašs un savā ziņā arī unikāls.

Uģis Dermanis: "Es pat teiktu, ka būsim unikāls stends, jo piedāvāsim arī ūdeņraža automašīnu Hyundai Nexo."

Izstādē Latvijas pirmizrādi svinēs TV Auto ziņu pavisam nesen pirmoreiz izmēģinātais Nissan elektromobilis Aryia.

Uģis Dermanis: "Jaunais Nissan Qashqai ar e power, vasarā jaunais Nissan X Trail, bet lielākais jaunums izstādē 100 % elektriskais kupeja-krosovers Nissan Aryia. Pirmā iespēja apskatīt to būs auto izstādē, bet nedēļu pēc tam tā būs pie mums."

Elektromobilitātes jautājumā savs vārds sakāms vienai no TOP3 markām Latvijā Škoda.

Zigmārs Ezerietis, AUTO 100 Latvijas filiāles tirdzniecības vadītājs Latvijā: "Pats svarīgākais elektromobilis Škoda Enyaq Coupe iV, Fabia Monte Carlo un atjaunotais Karoq krosovers." 

Auto ziņās arī jau apskatītais Enyaq Coupe Latvijā pagaidām ir jauns modelis, un vēl nav nosaukta tā iespējamā cena.

Zigmārs Ezerietis: "Mēs plānojam, ka Škoda Enyaq Coupe iV cenu izsludinās izstādes laikā."

Nepalaid garām!
Uz augšu