C, 30.03.2023.

Izveidots ērts uzticamu autoservisu meklēšanas rīks. Turklāt tas ir bez maksas

Izveidots ērts uzticamu autoservisu meklēšanas rīks. Turklāt tas ir bez maksas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no TV Auto ziņām

Ar mērķi izveidot uzticamu rīku gan servisu meklēšanai, gan kur servisiem reklamēt savus pakalpojumus, Latvijā ir izveidota platforma, kur vienuviet pamazām tiek apkopota datu bāze par servisiem.

Ivars Klints, InterCars Latvija projektu vadītājs: “Autoservisu meklēšanas platforma Motointegrator radās mūsu mātes kompānijā Polijā. Pirmo reizi pirms desmit gadiem. Šobrīd jau darbojas 12 valstīs. Patlaban Motointegrator platformā reģistrēti vairāk nekā 20 000 servisu. Kas tad ir šīs platformas lietotāji? Lietotāji ir divas puses. Viena puse ir servisi, otra ir auto īpašnieki."

Motointegrator lietotāji var būt ne tikai privātpersonas, taču platforma paredzēta tikai motociklu un vieglo auto remonta meklēšanai. Vai Motointegrator.lv nepieciešams reģistrēties?

Ivars Klints: "Galapatērētājs var izmantot bez reģistrācijas. Viņš var atrast autoservisu, veikt reģistrāciju tiešsaistē, zvanīt pa telefonu. Servisa meklēšanu var veikt gan pēc atrašanās vietas, gan nepieciešamo darbu kataloga."

Jau pirmajā lapā ir viss ko vajag, iespēja atrast servisu. Ja klientam sakrīt, veikt pierakstu, savadīt nepieciešamo informāciju. Kāpēc tomēr ieteicams reģistrēties Motointegrator.lv?

Ivars Klints: "Tas ietaupa laiku nākotnē. Vienu reizi aizpilda datus. Katru reizi nereģistrētam lietotājam būs jāaizpilda dati gan par sevi, gan par mašīnu."

Vai maksājums par servisa pakalpojumu tiek veikts caur Motointegrator.lv platformu?

Ivars Klints: "Caur Motointegratora platformu nekādi maksājumi netiek veikti. Saved kopā galapatērētāju un pakalpojuma sniedzēju, visi norēķini autoservisā."

Tomēr, izmantojot platformu, iespējams sagatavot tāmi.

Ivars Klints: "Autoserviss, balstoties uz mašīnas informāciju, piedāvā rezerves daļas un tāmi. Tikai tad patērētājs izvēlas apstiprināt šo vizīti vai ne."

Ātrākai pakalpojuma saņemšanai nākotnē automašīnu īpašniekiem ir iespēja izveidot tā saukto digitālo servisa grāmatiņu.

Ivars Klints: "Digitālajā servisa grāmatiņā var norādīt pamatinformāciju. Veicot remontdarbus caur Motointegratora platformu, būs redzami izdevumi gadā."

Digitālā servisa grāmatiņa ļauj iestatīt dažādus atgādinājumus, bet autoservisam veikt ieteikumus apkopei un uzturēšanai. Kādi autoservisi var iesaistīties Motointegrator.lv platformā?

Ivars Klints: "Var iesaistīties jebkurš, kurš vēlas, bet, ja nav InterCars klients, par tādu jākļūst. Viens no galvenajiem ieguvumiem ir bezmaksas mārketinga atbalsts. InterCars šo platformu reklamēs. Ja viņš uzsāk māketinga cīņu pats, viņš ir viens no tūkstošiem. Esot šajā platformā, viņš ir starp 140, ir vieglāk iegūt jaunus klientus."

Kādu informāciju servisam vēlams sagatavot?

Ivars Klints: "Pirmais ir fotogrāfija, izskatās labāk nekā bez. Un vēlams sagatavot mazu aprakstu par autoservisu."

Vai Motointregrator.lv lietošana ir maksas pakalpojums?

Ivars Klints: "Nē, platformas izmantošana ir bez maksas, un tā to paredzēts atstāt."

Līdztekus tiešajai informācijai Motointgerator.lv atrodama informatīva auto rakstu sadaļa, kā arī unikāla servisa darbu aprakstu bibliotēka.

Ivars Klints: "Gandrīz 500 darbiem ir apraksti, kas tas ir un uz ko gatavoties."

Šajā Latvijas kartē labi redzams, kur Motointegrator tīkla autoservisi ir vairumā un kur to pagaidām trūkst. Kā redzams, dažām Latvijas pilsētām vēl ir kur augt.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu