P, 15.08.2022.

Vilciena un automašīnas sadursmes dēļ bloķēta satiksme Līvbērzes pagastā

TVNET/LETA
Vilciena un automašīnas sadursmes dēļ bloķēta satiksme Līvbērzes pagastā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Dzelzceļš
Dzelzceļš Foto: Publicitātes foto

Vilciena un automašīnas sadursmes dēļ šovakar bloķēta satiksme uz Jelgavas- Dobeles ceļa Līvbērzes pagastā.

Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs mikroblogošanas vietnē "Twitter" informē, ka Jelgavas novada Līvbērzes pagastā (Tušķi) uz dzelzceļa pārbrauktuves notikusi vilciena sadursme ar vieglo automašīnu.

Negadījuma dēļ bloķēta satiksme gan virzienā no Jelgavas, gan virzienā uz Jelgavu.

Tikmēr VSIA "Latvijas Valsts ceļi" informē, ka satiksmes negadījums noticis uz ceļa Jelgava-Dobele-Annenieki (P97 9, uz dzelzceļa pārbrauktuves.

Tā kā satiksme negadījuma vietā bloķēta, negadījuma vietu iespējams apbraukt pa autoceļiem Jelgava-Tukums P98 un Līvbērzes stacija-Bērze.

VAS "Latvijas dzelzceļš" pārstāve Ieva Kārkliņa apstiprināja, ka ir noticis negadījums starp vilcienu un vieglo automašīnu uz dzelzceļa pārbrauktuves. Pēc Kārkliņas paustā, automašīna ir ietriekusies vilcienā un atmesta atpakaļ. Negadījumā bojāgājušo nav. Patlaban tiek skaidroti notikuma apstākļi.

Automašīna ir mēģinājusi šķērsot dzelzceļa pārbrauktuvi, kad dega aizliedzošais signāls, un nolauzusi nolaisto barjeru.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informēja, ka VUGD izsaukumu saņēma plkst.17.22. Pirms VUGD ierašanās no vieglās automašīnas bija evakuējušies divi cilvēki. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji atvienoja vieglās automašīnas akumulatoru, un jau plkst.17.52 darbs notikuma vietā tika pabeigts.

Arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Upīte  apliecināja, ka uz notikuma vietu ieradās divas mediķu brigādes, kurā cietuši divi cilvēki. Neviens no cietušajiem nebija nopietni ievainots, un cietušie no mediķu apskates atteicās.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu