Timrots izmēģina rokenrola kulta Cadillac

TVNET Auto
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Jaunākās raidījuma "Ātruma cilts" sērijas rubrikā "Bez ABS" viesojas rokenrola kulta auto – 1959. gada Cadillac.

Skaistā, baltā amerikāņu spēkrata saimnieks Arvis Ozoliņš zina stāstīt, ka šo modeli dēvē par Elvisa Cadillac, jo tam ir lielākie aizmugurējie spārni, kādi ražoti un kas raksturīgi Amerikas autobūves 1959. gada modes tendencēm.

Auto lielākais pluss ir komforts – tam ir automātiskā ātrumkārba, V8 dzinējs, elektriskie logi un pat automātiskais tuvo-tālo gaismu pārslēdzējs, kas Cadillac modeļiem uzstādīti jau kopš 1952. gada. Amerikāņu auto mīnuss, protams, ir degvielas patēriņš, bet veco vadu problēma ir atrisināta, pateicoties līdzīgiem padomju aviācijas vadiem, kas izskata ziņā ir autentiska alternatīva.

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Paulam Timrotam ir iespēja izmēģināt iespaidīgo auto, un viņš atzīst, ka tas ripo cēli, atbilstoši savam 2,08 metru platumam. Visiem rādītājiem ir laba kompozīcija un visas pogas ir šoferim aizsniedzamos attālumos, tātad auto ir gudri būvēts. Lai arī Cadillac var attīstīt ātrumu līdz 180 km/h, Arvis nevēlas apskādēt ne sevi, ne auto, tāpēc par optimālo ātrumu atzīst 90 km/h.

Kāpēc ziemeļzemju iedzīvotāji ir īpaši iecienījuši amerikāņu auto un kas jādara, lai pie mums piepildītu sapni par klasisku auto, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu