S, 13.08.2022.

Jūlijs matos! Mēneša horoskops katrai zīmei

Jūlijs matos! Mēneša horoskops katrai zīmei
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Raksta turpinājums
1 / 13
Nākamais
Foto: shutterstock.com

Jūlijā vairākas planētas ieņēmušas pozīcijas, kas labvēlīgas dažādām saimnieciskām aktivitātēm. Varam uzpost mājokli, kārtot skapjus, ievākt ražu, doties ogot, sēņot, konservēt un marinēt. Labs laiks, lai rūpētos par mājas saimniecību un saviem mīļajiem.

Lielākā daļa jūlija aizrit Vēža zodiaka zīmē, kurā saskaņā ar astroloģijas pamatu pamatiem šajā periodā atrodas Saule. Vēzis ir gādīgs, rūpīgs, viņam dzīvē svarīga dzimtas tēma un savu sakņu apzināšanās. Šīs zodiaka zīmes ietekme jūlijā ir divtik spēcīga, jo 5. datumā arī par domāšanu, prātu un komunikāciju „atbildīgā” planēta Merkurs arī nonāk Vēža zīmē. Katram cilvēkam, protams, ir sava astrokarte, taču šāds astroloģiskais stāvoklis iezīmē to,

ka domas vairāk var būt par un ap Vēža zīmes tēmām – mājām, ģimeni, saimniekošanu.

No 5. jūlija arī dinamiskais un enerģiskais Marss maina savu novietojumu. Planēta nonāk Vērša zodiaka zīmē. Šāds stāvoklis arī mudina uz praktiskumu - enerģija tiek tērēta racionālām lietām, kas dod jūtamus rezultātus, taču ir mīnuss, jo procesi var bremzēties. Vērsis ir Zemes zīme, kam raksturīgs lēnīgums un smagnējība, tāpēc Marss nevar tik ātri reaģēt.

Pilnmēnestiņš būs klāt 13. jūlijā plkst. 21.38 Mežāža zodiaka zīmē. Tā ir noslēgta un arī nedaudz smagnēja. Šādās dienās grūtāk izpaust jūtas, izrunāt to, kas sakrājies uz sirds. Savukārt dažādām saimnieciskām aktivitātēm piemērots laiks.

Lai kādi vēji pūš, ir cerība, ka no 24. jūlija līdz 8. augustam cilvēkos būs spēcīga optimisma dzirksts. Saule ar Jupiteru, ko astroloģijā dēvē par Lielo labdari, veidos tandēmu, kas rada pozitīvismu, nes veiksmi un ļauj radoši izpausties.

Šķir lapu un uzzini, kas aprīlī gaidāms tavai horoskopa zīmei!

Raksta turpinājums
1 / 13
Nākamais
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu