Ukraiņi zaporožecu karalim uzdāvina sapņu auto

TVNET Auto
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Jaunākās raidījuma Ātruma cilts sērijas viesis ir Intars Pavlovičs, zaporožecu karalis un ZAZ kluba vadītājs, kurš saņēmis īpašu dāvanu no ukraiņu draugiem – ZAZ pikapu.

Viesojoties Ātruma ciltī šī gada martā, Intars Paulam Timrotam atklāja savu sapņu auto. Nav pagājis pat pusgads, un Intara sapnis ir piepildījies. Sākoties karam Ukrainā, viņš ar Tukuma novada atbalsta komandu un draugiem sākuši meklēt un vest ukraiņiem tik nepieciešamos auto. Šobrīd jau saziedoti 52 braucamie, un atbalsts Ukrainai turpinās.

Pateicībā par palīdzību kādā no braucieniem ukraiņi Intaram sagādājuši milzu pārsteigumu – uzdāvinājuši ZAZ pikapu, ko paši netīšām ieraudzījuši sētā, piegādājot latviešu ziedoto auto.

Savulaik Ukrainā saražoti ap 2500 šādu spēkratu, un ZAZ kolekcijā tas ir liels retums. Pikapam ir divi izpūtēji, četri cilindri un oriģinālā 40 zirgspēki.

Intars ar savu dāvanu no Ukrainas mērojis 1000 kilometru uz Latviju, un auto ceļu izturējis vien ar nelielu tehnisku ķibeli. Sēžot zapiņā, Pauls Timrots atzīst, ka sadursmē iekulties negribētu, bet brauciens ir stabils un auto labi turas. Turklāt tas varētu uzvarēt konkursā par vismazāk pogām uz paneļa.

Kāpēc šo zaporožeca modeli industriāli nav iespējams atkārtot un kāds būs nākamais Intara sapņu auto, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Nepalaid garām!
Uz augšu