O, 21.03.2023.

Brasas apkaimē vīrietis pa logu izkāris Krievijas Gaisa desanta karaspēka karogu

TVNET
Brasas apkaimē vīrietis pa logu izkāris Krievijas Gaisa desanta karaspēka karogu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 16
Vīrietis ar Krievijas Gaisa desanta karaspēka karogu.
Vīrietis ar Krievijas Gaisa desanta karaspēka karogu. Foto: Rīgas Pašvaldības policija.

Otrdien, 2. augustā, neilgi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kāda aculiecinieka, kurš skaidroja, ka Brasas apkaimē dzīvojamās mājas iedzīvotājs no ceturtā stāva loga izkāris Krievijas Gaisa desanta karaspēka karogu. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes patruļa.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki kāpņu telpā sastapa pārkāpēju, kuram tika izskaidrots ierašanās iemesls. Vīrietis skaidroja, ka šodien atzīmē Gaisa desanta karaspēka dienu, tādēļ jau no rīta pa logu izkāris karogu.

Uz likumsargu lūgumu noņemt karogu vīrietis reaģēja agresīvi, mēģinot ieskaidrot, ka nav pārkāpis likumu. Bija redzams, ka pārkāpējs atrodas alkohola reibumā. Tāpat vīrietis vairākkārt draudēja kārtības sargiem, ka izsaukšot “īsto policiju”.

Pēc ilgām pārrunām persona piekāpās un noņēma karogu.

Vēlāk policisti atkārtoti sastapa šo vīrieti uz ielas, viņš sāka izmantot cieņu aizkarošus vārdus pret policijas amatpersonām. Pārkāpējs joprojām bija agresīvi noskaņots un provocēja likumsargus.

Par notikušo sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi – par militārās agresijas un kara noziegumu slavinošu simbolu izmantošanu publiskā vietā un par sīko huligānismu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu