Gaidāms iepazīšanās šovs, kurā dalībnieki nekavējoties sāk kopdzīvi

Egoiste
Gaidāms iepazīšanās šovs, kurā dalībnieki nekavējoties sāk kopdzīvi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: publicitātes

12. septembrī būs skatāms jauns iepazīšanās šovs “Laiks iemīlēties”. Tajā dalībnieki dosies uz aklo randiņu ar pilnīgi nepazīstamu partneri, taču randiņa vietā viņi sāks dzīvot kopā.

Vai tiešām kārtējais iepazīšanās raidījums? Nē, šoreiz viss būs citādi! Šova dalībnieki pirmo reizi satiksies romantiskos apartamentos.

Pavadot kopā pirmās 24 stundas, mīlnieki varēs izvēlēties – šķirties vai turpināt šovu.

Ja pārim būs vēlēšanās, viņi kopā varēs pavadīt līdz pat četrām dienām, iepazīstot viens otru dažādās sadzīviskās situācijās un, kas zina, varbūt jauniepazītais svešinieks kļūs par jauno sirdsāķīti.

Šovs būs vērsts uz patiesu iepazīšanos, kur pārim iespējams iepazīt vienam otru gan kopīgos piedzīvojumos, gan sadzīviskās situācijās. Dalībnieki gatavos ēst, izklaidēsies, sarunāsies un ko tik vēl ne. Pēc vienas kopā pavadītas diennakts viņi izlems – turpināt kopdzīvi šovā vai doties katram savā virzienā. Bet mēs visi kopā paskatīsimies, kas notiek īpaši šovam aprīkotā mājā, kurā pārus vēros tikai kameru acis. Šāda intensīva iepazīšanās pieredze būs neaizmirstams piedzīvojums, kuru atcerēties mūžam, rakstīts TV 3 mājas lapā. 

Šova pirmajā sērijā satiksim divus pārus. Šoferis Igors no Ķekavas satiksies ar fitnesa treneri Gintu no Liepājas. Savukārt karavīrs Deivids dosies uz aklo randiņu ar pirmsskolas skolotāju Laini. Lai arī pirmajā brīdī Deivids un Laine ir šķietami saderīgs pāris, vakara gaitā atklāsies, ka patiesībā abi ir visai atšķirīgas personības. Bet vai tas būs šķērslis turpināt iepazīšanos? Savukārt Igors ar savu dedzību Gintu neaizbiedēs, bet tieši otrādi – ieinteresēs sarunām un smiekliem. Vai kāds no pāriem izlems turpināt randiņu, vai tomēr pēc kopīgi pavadītas diennakts šķirsies?

Raidījums būs skatāms pirmdienu vakaros TV3 pulksten 21:45.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu