VIDEO ⟩ Baldones pusē "Volkswagen" nogriež ceļu "Volvo" un izraisa avāriju

TVNET Auto
Baldones pusē "Volkswagen" nogriež ceļu "Volvo" un izraisa avāriju
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Dmitry Kalinovsky/shutterstock.com

Kāds "Volkswagen" markas transportlīdzekļa vadītājs Baldonē izraisīja avāriju un pēcāk paskaidroja, ka viņam skatu neveiksmīgi aizsegusi kravas automašīna. Vīrietis ietriecās "Volvo" spēkratā, kuram pie stūres sēdēja sieviete, vēsta raidījums "Degpunktā".

Rīgas ielas un Vecumnieku šosejas krustojums pie Baldones apkārtnē dzīvojošajiem ir labi pazīstams un vienmēr tiek izbraukts ar īpašu piesardzību, tomēr ekstrēmas situācijas gadās arī pārsimt metru tālāk – pie vietējā benzīntanka.

Kādai "Volvo" vadītājai, kura ceturtdienas, 8. septembra, rītā atgriezās Baldonē no meitas apciemojuma Bērnu slimnīcā, pēkšņi ceļu aizšķērsoja "Volkswagen" spēkrats. Tā vadītājs savu vainu nenoliedz.

Tā kā "Volvo" vadītājai negadījuma vietā nācās aizkavēties, gaidot evukuatora ierašanos, otrajā dienas vizītē pie meitas uz slimnīcu devās tētis. Abi iesaistītie braucēji negadījumu uztvēra mierīgi, bez savstarpējiem pārmetumiem.

Ieradās arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas pārbaudīja abu šoferu veselības stāvokli. Abiem vadītājiem tika veikta arī alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Šoferi pie stūres bija sēdušies skaidrā.

Video: "Degpunktā" sižets

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu