Vīrietis cenšas pierunāt policistus nesākt administratīvā pārkāpuma procesu, piedāvājot 50 eiro

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Valsts policija

Piektdienas, 16. septembra, rītā ap plkst. 9. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus sabiedriskās kārtības nodrošināšanas un ceļu uzraudzības jomā, saņēma informāciju, ka Aizkraukles novada Sērenes pagastā no ceļa braucamās daļas ir nobraukusi automašīna un blakus negadījuma vietai esošajā autobusu pieturā atrodas vīrietis, kurš, iespējams, ir avarējušā transportlīdzekļa vadītājs.

Ierodoties norādītajā adresē un apskatot negadījuma vietu, inspektori konstatēja, ka, apdraudot ceļu satiksmes drošību, no brauktuves ir nobraukusi automašīna "Volkswagen Caddy" un ir sabojāta autobusu pieturas betona apmale.

Pārbaudot transportlīdzekļa un autobusu pieturā esošā vīrieša datus, izrādījās, ka kungs ir "Volkswagen Caddy" īpašnieks.

Policisti pieņēma lēmumu par notikušo sākt administratīvā pārkāpuma procesu. Transportlīdzekļa īpašnieks tika uzaicināts uz Valsts policijas dienesta automašīnu procesuālo darbību veikšanai.

Lai netiktu noformēts ceļu satiksmes negadījuma materiāls un sākts administratīvā pārkāpuma process par ceļu satiksmes negadījumu, vīrietis četras reizes policijas darbiniekiem piedāvāja 50 eiro. Neskatoties uz to, ka vīrietim tika izskaidrots, ka par kukuļa piedāvājumu ir paredzēta kriminālatbildība, viņš uz brīdinājumiem nereaģēja.

Foto: Valsts policija

Pēc ceļu satiksmes negadījuma materiāla noformēšanas 1968. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts Aizkraukles policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai saistībā ar kukuļa piedāvājumu.

Atkārtoti vēršam uzmanību, ka Krimināllikumā par kukuļdošanu paredzētie sodi ir īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs, naudas sods vai brīvības atņemšana no 5 līdz 10 gadiem. Turklāt jāatceras, ka krimināli sodītām personām vēlāk ir liegumi ieņemt noteiktus amatus vai ierobežotas ceļošanas iespējas.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu