Sods līdz 680 eiro un aizliegums vadīt transportlīdzekli. Policija Salacgrīvā fiksē ļoti steidzīgu šoferi

TVNET Auto
Sods līdz 680 eiro un aizliegums vadīt transportlīdzekli. Policija Salacgrīvā fiksē ļoti steidzīgu šoferi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Valsts policija. Ilustratīvs attēls.
Valsts policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Ceturtdienas, 15. septembra, rītā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļdienesta rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus, fiksēja kādu ļoti steidzīgu automašīnas "Audi" vadītāju.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes patruļpolicijas ekipāža pagājušajā nedēļā, 15. septembrī, īsi pēc plkst. 9., pildot dienesta pienākumus, Limbažu novadā, Salacgrīvā fiksēja kādu steidzīgu "Audi" markas automašīnu, kas pārvietojās ar ātrumu 117 kilometri stundā, apdzīvotā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 kilometri stundā. Pārbaudot automašīnas vadītāju, policija konstatēja, ka pie "Audi" stūres sēdies kāds 1994. gadā dzimis vīrietis.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, ja tas izdarīts apdzīvotā vietā, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 540 līdz 680 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz 12 mēnešiem.

Valsts policija aicina transportlīdzekļu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Tāpat Valsts policija atgādina, ka no šā gada 16. septembra līdz 22. septembrim, Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, norisinās Eiropas ceļu policijas tīkla ("Roadpol - European Roads Policing Network") organizētā akcija "ROADPOL Drošības dienas".

Akcijas galvenais vēstījums ir: "Paliec dzīvs – izglāb dzīvības" un tās mērķis ir kopīgiem spēkiem panākt, lai šajā laikā uz Eiropas ceļiem nebūtu neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem.

Akcijas kopējais mērķis ir uzlabot ceļu satiksmes drošību, pastiprināti vēršot uzmanību uz to, ka katra satiksmes dalībnieka attieksme un uzvedība uz ceļa ir priekšnosacījums drošai satiksmei.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu