T, 30.11.2022.

VIDEO ⟩ Spraiga pakaļdzīšanās Rīgā - šoferis pa trotuāriem, zaļajām zonām un iekšpagalmiem bēg no policijas

TVNET Auto
Spraiga pakaļdzīšanās Rīgā - šoferis pa trotuāriem, zaļajām zonām un iekšpagalmiem bēg no policijas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Edijs Pālens/LETA

Solījumu aizvest draugu pie ārstiem nopietni uztvēris kāds "Mercedes" šoferis. Sēžoties pie stūres, vīrietis neņēma vērā, ka autovadītāja apliecības viņam nav, arī alkohols neizrādījās šķērslis. Par savu pārkāpumu braucējs likumsargiem "pavēstīja", dubultojot atļauto braukšanas ātrumu, vēsta raidījums "Degpunktā".

"Mercedes Benz" šofera ceļu likumsargi aizšķērsoja Grīvas ielā, tieši starp sākumskolu un bērnudārzu. Valsts policijas ekipāža autovadītāju bija ievērojusi pārāk ātri braucam pa Daugavgrīvas ielu. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 km/h, šoferis traucās ar 104 km/h. Uz likumsargu prasībām apstāties vīrietis nereaģēja un sāka bēgšanu. Šofera tvarstīšanā tika iesaistītas vairākas Valsts policijas ekipāžas, kā arī talkā nāca Rīgas pašvaldības policijas darbinieki.

Vadītājs daudzkārt apdraudēja citus satiksmes dalībniekus. Viņš lielā ātrumā brauca pa trotuāriem, zaļajām zonām un iekšpagalmiem. Blakus šoferim sēdēja viņa draugs, kuru "Mercedes" stūrētājs bija solījis aizvest uz slimnīcu. Acīmredzot lauzt norunu vadītājs nebija gatavs, bet pamatīgi pārkāpt satiksmes noteikumus gan.

Pret pārkāpēju uzsākts kriminālprocess un vairāki administratīvā pārkāpuma procesi par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Video: "Degpunktā" sižets

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu