VIDEO ⟩ "Kliedzieni piepildīja visu apkārtni!" Pusaudzis šķērso ceļu neatļautā vietā un tiek notriekts

TVNET Auto
"Kliedzieni piepildīja visu apkārtni!" Pusaudzis šķērso ceļu neatļautā vietā un tiek notriekts
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 14
Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Mācību gads atsākās pagājušajā mēnesī, taču skolēni joprojām piemirst svarīgus ceļu satiksmes noteikumus, šķērsojot ielu tur, kur nedrīkst. Trešdienas, 19. oktobra, rītā 14 gadus vecu zēnu notrieca automašīna, vēsta raidījums "Degpunktā".

Īsi pirms plkst. 10 kāds 14 gadus vecs pusaudzis izkāpa no trolejbusa Malnavas ielas pieturā, Ķengaragā. Pārsimt metru tālāk atrodas gājēju pāreja, taču puisis izlēma šķērsot brauktuvi, izvēloties īsāko trajektoriju, taču viņu notrieca automašīna.

"Hyundai" markas automašīnas vadītāja nepaspēja nobremzēt, un pusaudzis spēcīgi atsitās pret transportlīdzekļa vējstiklu, to sadauzot. Apkārtējie izsauca mediķus un stāsta, ka ievainotā puiša kliedzieni piepildīja visu apkārtni. Viņam esot ļoti sāpējusi kāja.

Šofere sagaidīja policiju. Par spīti tam, ka pusaudzis šķērsoja ceļu tam neatļautā vietā, arī automašīnu vadītājiem ir jāatceras par sabiedriskā transporta pieturu specifiku, apgalvo Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvis. Proti, katru dienu nule izkāpušie pasažieri stāv ceļa malā un gaida brīdi, kad skriet pāri ielai, – jo īpaši bērni.

Ceļu satiksmes un drošības direkcijas (CSDD) pārstāvis Mārtiņš Mālmeistars atgādina, ka ir nerakstīts likums, ka transporta vadītājam jāsamazina ātrums pie gājēju pārejām un sabiedriskā transporta pieturām, bet gājēji nedrīkst šķērsot ielu gar autobusa priekšpusi.

Video: "Degpunktā" sižets

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu