VIDEO ⟩ Kā brāļi no Valmieras nokļuva Ekstroma rallijkrosa komandā

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: "Ātruma cilts"

Portāls TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Rubrikā "Latvieši ir visur" šoreiz viesojas Pēteris un Kalvis Peipi, brāļi, kuri no uzvarētājiem "Facebook" konkursā kļuvuši par rallijkrosa leģendas Matiasa Ekstroma komandas dalībniekiem.

Brāļi Peipi savas gaitas "Audi EKS" komandā sāka 2017. gadā kā ciemiņi, izcīnot uzvaru "Facebook" konkursā, kur Matiass Ekstroms aicināja mehāniķus pievienoties uz nedēļas nogales sacensībām Biķerniekos. Latviešu darba spars un attieksme bija liels pārsteigums, tāpēc jau 2018. gadā sekoja aicinājums strādāt Ekstroma komandā un brāļi ķērās klāt.

Matiass Ekstroms Peipus iesaucis par Pepsi brāļiem, jo viņu pozitīvā attieksme, enerģija un prasmes likušas komandai brāļus iemīlēt jau pirmajā nedēļas nogalē. Pēteris un Kalvis atzīst, ka viņi visu mūžu ir bijuši tehnikas tuvumā, ir pārliecināti Audi fani un darbs servisā viņiem ir sava veida atpūta.

Šobrīd abu brāļu pārziņā ir komandas sacensību vietas iekārtošana no nulles līdz gatavībai, uzturot visu pasaules rallijkrosa līmenī. Tāpat viņu uzdevums ir tikt galā ar dažādām neparedzētām situācijām, kas rodas sacensību gaitā. Komandas būtība ir "visi par vienu un viens par visiem", un brāļi tajā ieguldījuši arī daļu sava humora un blēņu, iepriecinot Ekstromu un pārējos komandas biedrus.

Kā iespējams uzturēties autosporta pasaulē un apvaldīt sevī tieksmi startēt sacensībās, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Šajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda turpina meklēt ātrumu, piedzīvojumus un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties "Twitter" sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

Video: "Ātruma cilts" sižets

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu