P, 20.03.2023.

Iznācis jaunais 2023. gada kalendārs "Rallijs Latvijā"

TVNET Auto
Iznācis jaunais 2023. gada kalendārs "Rallijs Latvijā"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Ceļu pie auditorijas uzsācis jaunais kalendārs "Rallijs Latvijā". 2023. gada kalendārs tradicionāli atspoguļo Baltijas ralliju spožākos mirkļus, par ko īpaša pateicība pienākas ilggadējam tā atbalstītājam "Petro Canada Lubricants" izplatītājam Latvijā "VAmotors sia".

Jau 22. reizi kalendārs priecēs autosporta fanus ar interesantām rallija automašīnām, efektīgi to veiktiem līkumiem un tramplīniem, kā arī skaistiem Baltijas reģiona dabas skatiem ātrumposmos un visu četru gadalaiku burvību.

Foto: Publicitātes foto

"Esam gandarīti par katru ralliju organizatoru sacensībās ieviestu jaunumu, krāšņu vietu podiumam, jauniem, atraktīviem ātrumposmiem un tajos vēl nebijušiem elementiem, kas sportistiem var būt interesants izaicinājums un kas noteikti priecēs gan rallija skatītājus, gan fotogrāfus," tā saka kalendāra autori, cerot uz fantastiskām bildēm nākamajā rallija sezonā.

2023. gada kalendārā būs redzama kārtīga ziema, kā arī kadri no WRC, ERC , Baltijas valstu un Somijas rallija čempionātiem. Pirmoreiz uz kalendāra pēdējā vāka būs arī stāstījums par rallija fotogrāfu ikdienu sacensību nedēļā. Kalendāru no novembra vidus iespējams iegādāties "Rimi" hipermārketos, "Maxima" XX un XXX veikalos, "Narvesen", "Sky" un citās preses tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī internetā.

Foto: Publicitātes foto

Kalendārs var būt lieliska dāvana Ziemassvētkos. Par aktuālo izdevumu var interesēties "Kalendārs Rallijs Latvijā" sociālajā vietnē "Facebook"

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu