Mitrevics sola sākt darbu pie nodokļu politikas pārskatīšanas

LETA
Mitrevics sola sākt darbu pie nodokļu politikas pārskatīšanas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 9
Foto: Evija Trifanova / LETA

Tuvākajā laikā ir plānots sākt darbu pie nodokļu politikas pārskatīšanas, sestdien pēc valdības deklarācijas veidošanas darba grupas par nodokļu politiku tikšanās aģentūrai LETA pavēstīja Nacionālās apvienības (NA) pārstāvis Uģis Mitrevics.

Pēc viņa paustā, tikšanās bija vērtīga, vienojoties par atsevišķām lietām, kas noteikti iekļaujamas valdības deklarācijā.

Mitrevics minēja, ka ir panākta vienošanās necelt nodokļus, kā turpmāk nodokļus plānots mainīt ne biežāk kā reizi četros gados, lai situācija nodokļu jomā būtu stabila. "Uzņēmējiem ir svarīgi zināt, ka nodokļi netiks raustīti, katram gadam sākoties no jauna," teica politiķis.

Vienlaikus Mitrevics atzīmēja, ka nākamā gada sākumā, pēc valsts budžeta apstiprināšanas, plānots sākt darbu pie nodokļu politikas pārskatīšanas, nodokļu samazināšanas un precizēšanas.

Tāpat viņš norādīja, ka sarunas par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes samazināšanu pārtikas produktiem, darbaspēka nodokļu sloga mazināšanu, kā arī nodokļu sistēmas vienkāršošanu tiks turpinātas nākamajā nedēļā.

"Sarežģītā nodokļa sistēma ir diezgan mokoša gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem. Tas ideālais plāns būtu, ka jebkurš iedzīvotājs pats varētu aprēķināt, cik tad viņam būs liela alga, kad viņš samaksās nodokļus. Tā ir neiespējama misija šobrīd nepaliekamā minimuma dēļ, ko arī jaunais grāmatvedis ne vienmēr var aprēķināt," sacīja Mitrevics.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais