O, 31.01.2023.

Ieceļošana Latvijā liegta 11 personām

TVNET/LETA
Ieceļošana Latvijā liegta 11 personām
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Shutterstock

Drošības apsvērumu dēļ aizvadītajās brīvdienās 11 Krievijas, Ukrainas un Moldovas pilsoņiem liegta ieceļošana Latvijā, informēja Valsts robežsardzē.

Piektdien, 25. novembrī, Grebņevas un Silenes robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Vēl vienam Krievijas un vienam Moldovas pilsonim ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ.

Sestdien, 26. novembrī, ieceļošana liegta vēl vienam Krievijas, vienam Moldovas un vienam Ukrainas pilsonim ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ.

Svētdien, 27. novembrī, vēl pieciem Krievijas un vienam Ukrainas pilsonim ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ.

Krievijā izsludinātās mobilizācijas dēļ no 28. septembra uz trīs mēnešiem ir ieviesta ārkārtējā situācija Alūksnes, Balvu un Ludzas novada teritorijā, kā arī ostās, lidostās, lidlaukos izveidotajās robežšķērsošanas vietās un uz dzelzceļiem.

19. septembrī spēkā stājās Ministru kabineta noteiktie ierobežojumi Krievijas pilsoņu - Šengenas īstermiņa vīzu turētāju - ieceļošanai Latvijā nebūtiskiem mērķiem, piemēram, tūrisma un atpūtas nolūkos.

Tādus pašus ierobežojumus noteica Igaunija, Lietuva un Polija.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu