"Zemgale"/LLU hokejisti vēlreiz piekāpjas "Mestis" līgas vicelīderei

HK Zemgale/LLU hokejisti
HK Zemgale/LLU hokejisti Foto: HK Zemgale/LLU

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU trešdien piedzīvoja otro neveiksmi divās dienās Somijas pēc spēka otrajā līgā jeb "Mestis".

Jelgavas vienība izbraukumā ar rezultātu 2:3 (0:2, 1:0, 1:1) piekāpās līgas vicelīderei Imatras "Kettera".

Mājiniekus pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Jeres Vertanena un Samu Tuomālas precīzie metieni.

Otrajā periodā vienus vārtus atguva Kristaps Roķis, bet noslēdzošajā trešdaļā, spēlējot mazākumā, ripu pretinieku vārtos raidīja Gatis Gricinskis un izlīdzināja rezultātu. Laukuma saimniekiem vajadzēja mazāk nekā trīs minūtes, lai atgūtu vienu vārtu pārsvaru, šoreiz ar precīzu metienu izceļoties Jesem Liuksialam.

Rihards Cimmermanis, sargājot "Zemgale"/LLU vārtus, atvairīja 28 metienus, kamēr otrā laukuma galā Santeri Lipieinens tika galā ar 18 metieniem.

Jelgavas komanda ar izcīnītiem 23 punktiem 28 spēlēs ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē, kamēr "Kettera" ar 65 punktiem 31 mačā ir otrajā vietā.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles, 26 notiekot "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022. gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".