Sv, 26.03.2023.

VIDEO ⟩ "Ātruma cilts" Anglijā ievērtē Eiropā lielāko autosporta izstādi

TVNET Auto
"Ātruma cilts" Anglijā ievērtē Eiropā lielāko autosporta izstādi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ātruma cilts

Raidījums "Ātruma cilts" atgriežas pie skatītājiem LMT Viedtelevīzijā un portālā TVNET ar jaunu sezonu. Tās pirmajā sērijā Pauls Timrots ir devies uz Eiropā lielāko autosporta izstādi, kas reizi mūžā jāredz katrai benzīngalvai.

Izstāde "Autosport International" reizi gadā notiek Birmingemā, Lielbritānijā, un tajā ir skatāms viss autosporta spektrs, dullākie šovi un spēkrati, ko latviešu autosporta fani, iespējams, dzīvē nav redzējuši.

Pauls Birmingemā satiek Teriju Grantu, kurš uzrauga visus trakos šovus un kam pieder iespaidīgie auto, kas redzami gan izstādē, gan arī teju visās asa sižeta filmās, piemēram, "Neiespējamā misija" un Džeimsa Bonda sērijā. Tā kā latvieši ir visur, te piedalās arī latviešu drifteris Kristians Burkovs ar savu "Pontiac" un auto restaurators Andris Štāls ar 50 gadus senu Lemānā braukušu spēkratu.

Pauls pēc izstādē piedzīvotā ir pārliecināts: uz "Autosport International" vismaz reizi jāaizbrauc katram, jo te ikviens var atrast savām vēlmēm un makam atbilstošāko – sākot no autobusa līdz benzīntankam.

Jaunajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda meklēs piedzīvojumus, tehnoloģiju inovācijas, leģendāras personības un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu