C, 23.03.2023.

Video ⟩ Pārdaugavā gājējs pakrīt zem sabiedriskā autobusa riteņiem

TVNET/Degpunktā/TV3.lv
Pārdaugavā gājējs pakrīt zem sabiedriskā autobusa riteņiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Rīgā, Pārdaugavā, 3. februāra rītā kāds vīrietis pakļuva zem autobusa riteņiem, nespējot noturēt līdzsvaru un pakrītot uz braucamās daļas. Smagi cietušais gājējs esot bijis pastaigai neatbilstošā kondīcijā, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Pieturā “Kuldīgas iela” iepretim Vīlipa ielas astotajam namam piektdienas rītā ilgi stāvēja 4. maršruta autobuss. Sabiedriskais transports bija spiests pārtraukt reisu, jo iekļuva incidentā.

“Šorīt ap pulksten deviņiem ceturtā maršruta autobusam uzsākot jau kustību no pieturvietas, pēkšņi zem autobusa pakļuva kāds cilvēks. Lai noskaidrotu tālākos negadījuma apstākļus, tika piesaistīta arī policija un citi dienesti, kas tad arī izmeklēs, kāpēc šis cilvēks pakļuva zem transportlīdzekļa,” skaidro “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Par cietušā personību dienesti datus nesniedz.

Aculiecinieki saka, – tas ir vīrietis vecumā no 40 līdz 50 gadiem. Viņš esot bijis pamatīgā reibumā un vienkārši nokritis uz braucamās daļas.

Apkārtnes iedzīvotāji ir izbrīnīti par notikušo, jo faktiski vieta gājējiem nu nekādi neesot bīstama. Blakus ir pāreja, bet vienmēr jau atrodas kāds, kam lieki desmit metri līdz pārejai ir pārāk grūts uzdevums. Tad nu tiek meklēti taisnākie ceļi, gan uz pieturu, gan atpakaļ.

Neatliekamās palīdzības mediķi informē, ka cietušais gājējs brīdī, kad saņēmis aprūpi mediķu busiņā, bijis pie samaņas, taču konstatēti vairāki nopietni ķermeņa daļu ievainojumi un ārstēšanās būs jāturpina slimnīcā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu