Sv, 26.03.2023.

"Latvijas pastā" plānotas lielas izmaiņas

TVNET/LETA
"Latvijas pastā" plānotas lielas izmaiņas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 10
VAS "Latvijas Pasts" valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns
VAS "Latvijas Pasts" valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns Foto: Edijs Pālens/LETA

Lai AS "Latvijas pasts" struktūru padarītu atbilstošāku stratēģisko mērķu sasniegšanai un iekšējās sadarbības veicināšanai, uzņēmuma iekšienē plānotas lielas izmaiņas, intervijā aģentūrai LETA teica "Latvijas pasta" valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Viņš skaidroja, ka pirmās pārvaldības izmaiņas bija, jau izsludinot konkursu uz valdes locekļu amatiem, jo paredzēja izmaiņas valdes locekļu skaitā, un no padomes puses tika skaidri iezīmētas jauno valdes locekļu darbības jomas.

"Tas jau bija liels solis uz priekšu, un šobrīd, līdz ar jaunās valdes apstiprināšanu, mums tas ir jāievieš dzīvē. Tās būs vēl lielas pārmaiņas pašā uzņēmuma iekšienē arī pārējos līmeņos," teica Vilcāns.

"Latvijas pasta" valdes priekšsēdētājs skaidroja, ka vienlaikus patlaban tiek pārskatīta arī uzņēmuma vidēja termiņa stratēģija nākamajam periodam, kur viens no stratēģijas realizēšanas instrumentiem ir uzņēmuma struktūra.

"Kontekstā ar izmaiņām valdes locekļu atbildības jomās un valdes locekļu skaitā būs izmaiņas arī uzņēmuma struktūrā, ko mēģināsim padarīt atbilstošāku stratēģisko mērķu sasniegšanai un iekšējās sadarbības veicināšanai. Latvijas mērogiem mēs esam pietiekami liels uzņēmums ar daudzām un dažādām struktūrvienībām un pārstāvniecībām visā Latvijā, dažādiem biznesa virzieniem, kas noteikti prasa arī savstarpējo sadarbību," stāstīja Vilcāns, uzsverot, ka tas ir viens no aspektiem, ko paredzēts uzlabot, ar vēl lielāku uzsvaru uz rezultātu sasniegšanu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu