Auto zagļu sāga Igaunijā: policija atklājusi, kā noziedznieki zog "Toyota Land Cruiser" džipus

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3
Foto: Twitter/@UrmetTambre

Ziemeļtallinas prefektūras vadītājs Urmets Tambre atklājis veidu, kā autozagļi Igaunijā zog automašīnas, vēsta laikraksts "Postimees".

Tambre sociālajā tīklā "Twitter" raksta, ka tagad esot daudz vairāk pieejamas informācijas par to, kā noziedznieki zog "Toyota Land Cruiser" apvidniekus. Zagļi atlaužot priekšējo apakšspārnu, lai tiktu pie luktura vadiem.

Tālāk pie tiem pievieno ierīci, kas atver transportlīdzekļa durvis un iedarbina dzinēju.

Jau ziņots, ka pēdējos mēnešos Igaunijā aktivizējušies automašīnu zagļi, kuru galvenie mērķi parasti ir "Toyota Land Cruiser" džipi.

Pagājušajā ceturtdienā Latvijas policija Valmierā atrada Tallinā nozagtu apvidus automašīnu, informēja Igaunijas policijas Ziemeļu prefektūras preses dienestā.

2020. gada izlaiduma automašīna "Toyota Land Cruiser" ap plkst.3 naktī uz otrdienu tika nozagta pie kādas privātmājas Tallinā.

Zādzību nākamajā rītā atklāja automašīnas īpašnieks, kurš pats atrodas atvaļinājumā ārvalstīs, bet mājās notiekošajam sekoja videonovērošanas kamerās. To videoierakstā redzams, kā divi vīrieši maskās pieiet pie automašīnas, to iedarbina un aizbrauc.

Igaunijas policija par notikušo zādzību informēja kolēģus kaimiņvalstīs. Drīz no Latvijas policijas tika saņemta informācija, ka automobilis atrasts pamests Valmierā.

Joprojām tiek meklēti noziedznieki, kas nozaga automašīnu Tallinā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu