O, 28.03.2023.

CSDD uzdevumā "Mobilly" turpmāk apkalpos "e-mobi" uzlādes tīklu

TVNET Auto
CSDD uzdevumā "Mobilly" turpmāk apkalpos "e-mobi" uzlādes tīklu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
"e-mobi" uzlādes stacija.
"e-mobi" uzlādes stacija. Foto: CSDD

VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija" (CSDD) izveidotā nacionālā elektromobiļu ātrās uzlādes staciju tīkla "e-mobi" monitoringa un maksājuma pakalpojumus no 1.marta nodrošinās "Mobilly".

Informāciju par "e-mobi" meklē e-mobi.lv. Mājaslapā pieejama aktuālā informācija par uzlādes staciju atrašanās vietām un to statusu, konektoru veidiem un jaudu, kā arī atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Elektromobiļu uzlādes pakalpojuma apmaksu ērti un ātri varēs veikt izmantojot jauno lietotni "e-mobi New", kas no šodienas pieejama "App Store", savukārt "Google Play" tā būs pieejama pavisam drīz. Jaunajā lietotnē iespējams atrast tuvākos uzlādes punktus, redzēt to statusu, veikto uzlāžu un darījumu vēsturi.

Esošiem "e-mobi" klientiem, kas vēlas turpināt izmantot pēcapmaksas uzlādes pakalpojumu un jau ir parakstījuši un nosūtījuši pieteikumu pēcapmaksas uzlādes pakalpojuma saņemšanai, nekas nemainās un viņi arī turpmāk var veikt uzlādi, izmantojot "e-mobi" karti. Esošajiem klientiem, kas nav parakstījuši šo pieteikumu aicinām pārbaudīt savu "e-mobi" sistēmā norādīto e-pastu vai arī meklēt informāciju "e-mobi" mājaslapā.

Tāpat ir saglabātas iepriekšējās norēķinu iespējas par uzlādes pakalpojumiem "e-mobi" tīklā un arī turpmāk klienti savus elektromobiļus varēs uzlādēt, veicot apmaksu arī ar "Mobilly" lietotni vai ar SMS.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā zvanīt uz informatīvo tālruni – 1859.

"e-mobi" ir nacionālais ātrās uzlādes staciju tīkls, kas nodrošina elektromobiļu pārvietošanos visā Latvijas teritorijā. Patlaban "e-mobi" tīklā darbojas 141 ātrās uzlādes stacijas un tās vienmērīgi izvietotas gan TEN-T ceļu, gan reģionālo ceļu tīklā, kā arī lielākajās apdzīvotās vietās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, u.c., tādējādi nodrošinot gan vietējiem, gan ārvalstu elektromobiļu lietotājiem ērtu un ātru uzlādes pakalpojumu un iespēju ar elektromobiļiem pārvietoties visā Latvijas teritorijā.

CSDD informē, ka vecā "e-mobi" lietotne no 1.marta vairs nedarbojas.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu