S, 25.03.2023.

VIDEO ⟩ "Toyota Corolla" - kāpēc mainīt to, kas jau labi strādā?

TVNET Auto
"Toyota Corolla" - kāpēc mainīt to, kas jau labi strādā?
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

"Toyota Corolla" ir viens no populārākajiem kompaktklases modeļiem pasaulē, un nu pienācis laiks kārtējai modernizācijai. Ārēji par to liecina vien jauna gaismas tehnika, radiatora reste, dekoratīvs ieliktnis aizmugurē u.c. Ieviestas arī jaunas virsbūves krāsas, piemēram, koši zila "Juniper Blue". Vizuāli sportiskākais "Corolla" variants joprojām ir "GR Sport".

Tāpat kā nesen iznākušais "Corolla Cross", atjauninātais modelis aprīkots ar jaunāko piektās paaudzes hibrīdsistēmu. Kombinācijā ar 1,8 vai 2 litru benzīna dzinēju tā kļuvusi par 6 - 14% ekonomiskāka.

Tādējādi "Corolla" hibrīds joprojām paliek ideāla izvēle kompaktklases autopircējiem, kas vairs nevēlas dīzeli, vēl negrib elektromobili, bet parastu benzīna automašīnu uzskata par neekonomisku. "Corolla" ir arī jauns virtuālais mērskalu panelis ar labu izšķirtspēju.

Ne tik laba izšķirtspēja gan ir atpakaļskata kamerai, taču to kompensē lielāks centrālais ekrāns, kā arī "T-Mate" sistēmas nodrošinātais panorāmas skats un vairāki parkošanās asistenti. Lai vadītāja asistenti darbotos kopā ar pārējām automašīnas sistēmām, "Toyota" izveidojusi jaunu drošības ierīču kompleksu "T-Mate". Tas iekļauts visu jauno "Corolla" modeļu standartaprīkojumā.

Plašāk "TV Autoziņas" sižetā!

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu