O, 30.05.2023.

Kremļa publiskotā video no Putina vizītes Mariupolē dzirdams sauciens "Šis viss nav patiesība!"

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: EPA/Scanpix

Krievijas diktatoram Vladimiram Putinam okupētajā Mariupolē tiekoties ar no jauna uzbūvēta mikrorajona iedzīvotājiem, fonā bijuši dzirdami saucieni: “Šis viss nav patiesība! Šis viss ir izrādīšanās!” Saucieni dzirdami arī Kremļa publiskotajā oficiālajā video, ziņo Krievijas medijs “Meduza”.

Šo video pārpublicējusi arī Krievijas propagandas aģentūra “RIA Novosti”.

Kā vēsta “Meduza”, kliedzēja bijusi sieviete. Visu viņas teikto video saprast ir grūti, tomēr pēc viņas saucieniem cilvēki, kuri pavadīja Putinu, sākuši atskatīties un rādīt viens otram kaut kādas zīmes ar rokām.

Kā vēstīts, diktators un kara noziedznieks Putins Mariupolē esot bijis 18.marta vakarā un naktī uz 19.martu.

Vizītes laikā Putins apmeklēja mikrorajonu “Ņevskij”, kur viņš, saskaņā ar Kremļa apgalvoto, esot aprunājies ar vietējiem iedzīvotājiem, kuri esot saņēmuši jaunus dzīvokļus iepriekš sagrauto vietā.

Neatkarīgie žurnālisti mikrorajonu “Ņevskij” iepriekš nodēvēja par teju vienīgo atjaunoto vietu pašas Krievijas iepriekš iznīcinātajā Mariupolē.

Mariupoli okupanti sagrāba 2022.gada maijā, pēc mēnešiem ilguša pilsētas aplenkuma un gandrīz nepārtrauktas tās bombardēšanas. Saskaņā ar Ukrainas varas iestāžu teikto, Mariupolē Krievijas okupācijas laikā iznīcināta puse dzīvojamo māju un 90% infrastruktūras,

Putins apmeklējis Krimu un Mariupoli dienu pēc tam, kad Starptautiskā Krimināltiesa (SKT) izdeva Putina aresta orderi par ukraiņu bērnu deportāciju.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais