FOTO ⟩ Radars fiksē neparastu pārkāpumu - auto traucas ar 119 km/h, kamēr uz pārsega guļ vīrietis

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Western Australia Police Force

Austrālijas policijas fotoradars fiksējis neparastu pārkāpēju - mašīnu, kas traucās ar 119 km/h, uz tās motorpārsega atrodoties vīrietim ar pudeli rokā.

Fotoradari visā pasaulē ik pa laikam fiksē pārkāpējus, kas ievērojami atšķiras no ierastajiem steidzīgajiem šoferīšiem. Šoreiz runa ir par kādu pikapu, kurš zonā, kur atļauts braukt ar 100 kilometriem stundā, brauca ar 119 km/h.

Normālos apstākļos šāds pārkāpums nozīmē, ka automobiļa turētājam kādā jaukā dienā pastkastē tiek piegādāts soda protokols ar rīkojumu samaksāt 200 Austrālijas dolāru sodu. Tomēr šis nebija parasts gadījums, jo uz pikapa motorpārsega bija laiski atgūlies kāds vīrietis. Turklāt fotoradara liecībā izskatās, ka viņam rokā ir pudele. Iespējams, alus pudele, vēsta "Car Throttle".

Foto: Western Australia Police Force

Tas bija pārliecinošs iemesls smalkāk papētīt, kas ir šis auto un tā iespējamie lietotāji. Atklājās, ka Ford pikapam uzlikts citas automašīnas numurs. 2021. gada 23. oktobrī fiksētajā pārkāpuma momentā arī iekšā sēdošais pasažieris redzams izliecies pa auto logu ar pudeli rokā.

Pārkāpuma izdarīšanā izmantotā automobiļa identificēšanas un vainīgo personu noskaidrošanas nolūkos Rietumaustrālijas policija, kas slavena ar bargu vēršanos pret rupjiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem, fotogrāfijas publicēja internetā. Šobrīd meklējamie jau ir identificēti.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu