O, 30.05.2023.

VIDEO ⟩ Pensionāre pašmācības ceļā apgūst motobraukšanu

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: "Ātruma cilts"

Portāls TVNET kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Tajā Pauls Timrots atklāj motosezonu kopā ar Viju Jansoni – pensionāri, kuras enerģijai turēt līdzi varētu retais.

Vija ir pierādījums tam, ka nekad nav par vēlu mesties jaunos hobijos un meklēt piedzīvojumus. Viņa moča tiesības nolikusi 65 gadu vecumā un nu uzsākusi savu sesto motosezonu. Vija smejot atzīst, ka pensionāri ir brīvi cilvēki, jo viss laiks pieder pašam, ko var izmantot, gadā mērojot teju 10 000 kilometru pie motocikla stūres.

Ātrākais, ko Vija ir izspiedusi, ir ap 175 kilometriem stundā. Tāpat viņai nav problēmu aizbraukt pie meitas uz Franciju, ko jau paguvusi paveikt divas reizes. Vija brauc viena pati un lieliski māk tikt galā ar sarežģītām situācijām uz ceļa, paņemt līdzi pēc iespējas mazāk mantu, izmantot modernās tehnoloģijas un atrast veidus, kā saprasties ar citiem braucējiem.

Kāpēc Vijai nepatika motoskolā un kāpēc ir vērts apgūt braukšanu arī pašmācības ceļā ar "YouTube" palīdzību, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Šajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda meklē piedzīvojumus, tehnoloģiju inovācijas, leģendāras personības un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu