Sv, 24.09.2023.

Video ⟩ Raidījums: Saeimas deputātes Grevcovas vīrs izvairās no tiesas

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 15
14. Saeimas deputāte Glorija Grevcova nodod zvērestu jeb svinīgo solījumu 14. Saeimas pirmās sēdes laikā.
14. Saeimas deputāte Glorija Grevcova nodod zvērestu jeb svinīgo solījumu 14. Saeimas pirmās sēdes laikā. Foto: Edijs Pālens/LETA

Televīzijas kanāla TV3 raidījumā "Bez tabu" vērsies 14. Saeimas deputātes Glorijas Grevcovas bērna tēvs Edgars, kurš apgalvo, ka sieviete bērnam nemaksā uzturlīdzekļus, bet viņas vīrs izvairās no tiesas. 

Glorija 2014. gadā paziņojusi par grūtniecību, un vīrietis nolēmis viņai palīdzēt pārcelties uz galvaspilsētu, lai bērnu varētu audzināt kopā. Pēc aptuveni pusotra gada kopdzīves, sieviete pēkšņi esot ar dēlu pazudusi.

Edgars stāsta, ka vērsies tiesā un panācis prasīto - tiesības tikties ar dēlu nedēļas nogalēs. Kā norāda vīrietis, to īstenot neesot bijis nemaz tik vienkārši. Glorija jau bija sākusi kopdzīvi ar citu vīrieti, kurš Edgaru iekaustījis un pat uzbrucis ar gāzes pistoli.

Par notikušajiem uzbrukumiem ierosināta krimināllieta, un tā nonākusi tiesā. Kā norāda Edgars, tagadējās deputātes vīrs pēkšņi sācis izvairīties no tiesas un tādēļ jau sesto gadu lietā nav pieņemts lēmums.

Kad tapa skaidrs, ka Glorija kļuvusi par deputāti, viņa parakstījusi vienošanos par dēla nodošanu audzināšanai Edgaram. Vienošanās paredz arī uzturlīdzekļu maksāšanu.

"Mums bija vienošanās, ka viņa maksā uzturlīdzekļus, bet viņa to nepilda. Kopš oktobra viņa vienu reizi bērnam kabatā bija ielikusi 140 eiro. Tas arī viss. Viņas vīrs izsludināts meklēšanā, taču esmu redzējis viņus abus kopā. Viņi kopā pat ir braukuši pakaļ bērnam," norāda Edgars.

"Kādi uzturlīdzekļi? Viņš man kaut ko oficiāli pierādījis? Viegli paņemt un apmelot deputātu. Jā, vienošanās ir, taču tur jau nav rakstīts, kā mēs to darām. Uzskatu, ka tas ir nekorekti. Mēs mutiski runājām, kas jānopērk, kas nepieciešams. Tāda dīvaina situācija, ka bērna tēvi nespēj savā starpā atrisināt situāciju. Savstarpējās attiecības vienmēr ir sarežģītas. No malas tās nav saprotamas," akcentē Grevcova.

Grevcova raidījumam "Bez tabu" arī apgalvo, ka laulība ar uzbrucēju izjukusi, tomēr viņi joprojām juridiski skaitās precējušies.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 15

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais