C, 21.09.2023.

VIDEO ⟩ Latvieši restaurē "Porsche" kabrioletu arābu kolekcionāram

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: "Ātruma cilts"

Portāls TVNET kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Tās viesis ir Andris Štāls, kurš Paulam Timrotam un skatītājiem atrāda pēc speciāla arābu kolekcionāra pasūtījuma no jauna uzbūvētu 90. gada Porsche 911 kabrioletu.

Andrim Štālam ir liela pieredze auto sagatavošanā sacīkstēm un spēkratu atjaunošanā, tāpēc viņš zina teikt, ka bagāti cilvēki vēlas braukt ar pagājušajā gadsimta auto, kas brauc kā superkārs. Tāds ir arī teju pabeigtais 90. gada Porsche kabriolets, kam pēc Andra darba trīs gadu garumā no veikala modeļa atlikusi tikai daļa virsbūves un motora.

Visi Porsche atjaunošanas darbi veikti Latvijā, rezultātā kabrioletam ir četru litru motors, pēc pasūtījuma gatavota piekare un īpašs salona dizains. Andris atzīst, ka darba stundas, kas ieguldītas šāda auto atjaunošanā, nav saskaitāmas un lielākais prieks ir pašā darba procesā, bet pēc tam auto dzīvo savu dzīvi.

Šajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda meklē piedzīvojumus, tehnoloģiju inovācijas, leģendāras personības un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu