Sv, 28.05.2023.

Iekšējās drošības birojs aizdomās par kukuļņemšanu aizturējis divus policistus

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Nauda. Ilustratīvs attēls.
Nauda. Ilustratīvs attēls. Foto: Edijs Pālens/LETA

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis divas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes policistus aizdomās par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu no transportlīdzekļa vadītāja, informēja IDB.

Abas satiksmes uzraudzības jomā nodarbinātās amatpersonas, veicot dienesta pienākumus ceļu satiksmes uzraudzībā, no kāda transportlīdzekļa vadītāja pieprasīja un pieņēma kukuli 100 eiro apmērā, lai likumā noteiktā kārtībā nekonstatētu atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām.

Policistiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, kā arī aizliegums ieņemt noteiktu amatu Valsts policijā.

Noziedzīgais nodarījums atklāts, pateicoties sabiedrības ziņošanai.

Ja iedzīvotāju rīcībā ir informācija par iespējamu Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu amatpersonu un darbinieku pieļautu likuma pārkāpumu vai negodprātīgu rīcību, nekavējoties nepieciešams informēt IDB, zvanot uz uzticības tālruni 67209055 vai sniedzot informāciju rakstiski uz e-pasta adresi "pasts@idb.gov.lv".

Birojs garantē sniegtās informācijas un tās avota konfidencialitāti.

Tāpat likumā ir paredzēta iespēja no kriminālatbildības atbrīvot personu, kura iesaistīta kukuļošanā, ja tā paziņo par notikušo un aktīvi veicina noziedzīgā nodarījuma atklāšanu un izmeklēšanu.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu